Kaip blogiausiame sapne: „Knicks“ ir Mindaugo Kuzminsko gėda namų mače

„Knicks“ beviltiškai nusileido „Lakers“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Feb 7, 2017, 5:49 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 3:25 PM

Net ir blogiausiame sapne Mindaugui Kuzminskui negalėjo prisisapnuoti, kad jo ekipa savo žiūrovų akivaizdoje kris nuo daug kam NBA įkandamos ekipos, kuri Niujorke nebuvo laimėjusi jau šešerius metus. Lietuvio atstovaujama ekipa pirmadienį savo aikštėje net 107:121 (19:29, 26:32, 28:36, 34:24) nusileido „Los Angeles Lakers“, kuriai tai buvo vos šeštoji pergalė išvykoje per pastaruosius 29 mačus. Maža to, išvykose „Lakers“ turėjo įspūdingą seriją – net 12 pralaimėjimų iš eilės.

Niujorke „Lakers“ nebuvo laimėjęs jau šešerius metus, tačiau tai nesutrukdė Los Andželo atstovams jau pirmame kėlinyje kirsti šeimininkams iš peties – pabėgti rezultatu 20:4 ir pirmauti visas rungtynes.

Antrame ir trečiame kėliniuose svečiai tiesiog mėgavosi žaidimu, pirmavę didesniu nei 25 taškų skirtumu: baigiantis antrajam ketvirčiui „Lakers“ pranašumas buvo išaugęs iki 57:30, tokią pat persvarą (83:56) „Lakers“ turėjo ir trečiajame kėlinyje.

Iki šio mačo „Lakers“ svečiuose buvo suklupęs 12 kartų iš eilės.

19 minučių „Knicks“ sudėtyje žaidęs Mindaugas Kuzminskas pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį ir 2 sykius prasižengė.

Niujorko komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per paskutines penkerias rungtynes. NBA Rytų konferencijoje ji smuktelėjo į dvyliktąją vietą.

Šį mačą buvo suplanuota rodyti per TNT televiziją, tačiau paskutinę minutę buvo apsigalvota transliuoti „Cleveland Cavaliers“ ir pastaruoju metu siautėjančių „Washington Wizards“ krepšininkų susitikimą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26 (5 rez. perd.), Kristapas Porzingis (9 atk. kam.) ir Brandonas Jenningsas po 16, Justinas Holiday 14, Kyle'as O'Quinnas 10.

„Lakers“: Louisas Williamsas 22, Nickas Youngas 17, Julius Randle'as ir Brandonas Ingramas po 14, Jordanas Clarksonas 12, Ivica.