Donatas Motiejūnas prie „Pelicans“ pergalės prisidėjo nežymiai

D. Motiejūnas<br>AFP/Scanpix

Feb 11, 2017, 6:17 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 7:51 AM

New Orleans Pelicans“ ekipa su Donatu Motiejūnų išvykoje pasiekė pargalę ir 122:106 (28:40, 33:25, 37:24, 24:17) nukovė „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus.

Lietuvis aikštėje praleido 19 minučių, tačiau per jas ryškiau pasižymėti nesugebėjo ir prie savo komandos pergalės prisidėjo pelnydamas 2 taškus, ir atkovodamas 4 kamuolius. D. Motiejūnas taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį.

Nors nuo pat mačo pradžios gana užtikrintai pirmavo „Timberwolves“ (po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 40:28), tačiau aukštesnę pavarą įjungusiems „Pelicans“ pavyko trečiojo ketvirčio viduryje rezultatą persverti į savo pusę.

Puikų puolimą demonstravusi Naujojo Orleano ekipa varžovų taip ir nebeprisileido bei užtikrintai laimėjo ir lemiamą kėlinį.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Anthony Davisas, iš viso pelnęs 42 taškus bei atkovojęs 13 kamuolių.

Po pergalės „Pelicans“ pakilo į dvyliktąją Vakarų konferencijos vietą.

„Pelicans“: A. Davisas 42 tšk., J. Holiday 25 tšk., B. Hieldas 17 tšk., D. Cunnighamas 12 tšk.

„Timberwolves“: K.Townsas 36 tšk., A. Wigginsas 29 tšk., R. Rubio 15 tšk.