BBL aštuntfinalis: „Pieno žvaigždės“ ir „Nevėžis“ – kitame etape

Trečiadienį sužaist trys Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio atsakomieji mačai. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo aikštėje nepaliko jokių vilčių Uogrės „Ogre-Kumho Tyre“ krepšininkams, kurie pirmosiose rungtynėse lietuvius nugalėjo 83:75.

Kėdainių „Nevėžis“.<br>G.Šiupario nuotr.
„Pieno žvaigždės“ žengė į kitą etapą.<br>P.Mantauto nuotr.

Feb 22, 2017, 7:03 PM, atnaujinta Apr 9, 2017, 1:31 PM

„Pieno žvaigždės“ šįkart parodė, ką gali ir nepaliko jokių vilčių varžovams. Pasvalio klubas šventė pergalę 97:64 (32:14, 16:11, 31:21, 18:18) ir pateko į ketvirtfinalį.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje E.Žabas pelnė 20 taškų, o S.Babrauskas – 18. 17 taškų surinko A.Agafonovas.

Varžovų komandoje po 13 taškų pelnė K.Plavniekis ir R.Zebergas.

Į kitą etapą pateko ir Kėdainių „Nevėžis“, kuris po pirmųjų rungtynių turėjo iniciatyvą, tačiau savo aikštėje buvo priverstas nuolat vytis varžovus ir netgi gelbėtis, išplėšiant pratęsimą.

Išgyveno košmarą

Pirmąsias rungtynes „Nevėžis“ laimėjo 78:74, o trečiadienį savo aikštėje per pratęsimą 77:80 (14:17, 22:14, 18:17, 12:22, 11:10) pralaimėjo „Jekabpils“ ekipai.

Paskutinė ketvirtojo kėlinio minutė prasidėjo svečiams pirmaujant 68:64. „Nevėžiui“ buvo būtina pataikyti, tačiau Kėdainių klubo žaidėjai J.Love'as ir I.Smiljaničius atakavo netaikliai.

Likus žaisti 12 sekundžių „Jekabpils“ pataikė labai svarbų metimą ir išsiveržė 70:64. „Nevėžis“ sugebėjo skirtumą sumažinti ir taip išplėšė pratęsimą.

Per jį intrigos netrūko, o paskutinėmis sekundėmis „Jekabpils“ išsiveržė 80:75. Šio skirtumo „Nevėžio“ varžovams pakako, kad žengtų į kitą etapą, bet J.Love paskutinę akimirką pataikė taip reikiamą dvitaškį. „Nevėžis“ nusileido 77:80, bet pateko į kitą etapą.

Kėdainų komandoje V.Volkus pelnė 21 tašką, o K.Petrukonis 14.

Varžovų ekipoje J.Aleksejevas surinko 20 taškų, o P.Veselovas – 17.

Antradienį į aštuntfinalį pateko Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai labai lengvai triuškino „Parnu“ komandą. Antradienį Lietuvos klubas varžovus nugalėjo 89:54, o pirmąjį mačą laimėjo 100:55.