Čempionų lygoje – įspūdingas Gedimino Oreliko ketvirtis

FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį

G.Orelikas pelnė 23 taškus.<br>M.Kulbio nuotr.

BNS

Feb 28, 2017, 10:05 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 8:46 PM

Įspūdingą pasirodymą rungtynių trečiajame ketvirtyje surengė Gediminas Orelikas. Svečių puolimui ėmus strigti, lietuvis sėkmingai ėmėsi iniciatyvos, pataikęs keturis tritaškius. G.Orelikas iš 22-iejų komandos per ketvirtį pelnytų taškų surinko net 16.

Per lemiamą ketvirtį prie lietuvio prisijungė ir taškus ėmęs rinkti Jordanas Theodore'as, kurio tritaškis likus žaisti 2 su puse minutės priartino „Banvit“ iki taško (79:80).

Amerikietis per šį kėlinuką surinko 13 taškų, tačiau svarbų metimą pataikė turkas Tolga Gecimas likus žaisti 59 sek. Per likusį laiką nė viena komanda taškų nepelnė, tad poros baigtis keliasi į atsakomąsias rungtynes Turkijoje.

G.Orelikas per 30 minučių įmetė 23 taškus (4/6 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dusyk prasižengė ir suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

„EWE Baskets“: C.Krameris 19 (5 rez. perd., 10 atk. kam.), B.Qvale'as 15, R.Pauldingas 14, F.Massenatas 10.

„Banvit“: G.Orelikas 23, J.Theodore'as 19, F.Korkmazas 13 (7 atk. kam.), D.Kuligas 10.