Nesvetingas Domanto Sabonio Portlandas: „Thunder“ negelbėjo ir lyderio pelnyti 45 taškai

„Thunder“ ir „Trail Blazers“ akistata<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 3, 2017, 7:00 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 5:20 PM

Oklahoma City Thunder“ ketvirtadienį ilgai bandė palaužti kur kas mažiau pergalių NBA čempionate turinčią „Portland Trail Blazers“ ekipą – nuo trečiojo kėlinio vidurio iniciatyvą perėmęs Domanto Sabonio klubas spaudė namie kovojusius „Trail Blazers“, bet galiausiai pavargo ir pats kapituliavo 109:114 (24:26, 36:31, 25:24, 24:33). Nepadėjo ir kaip visada žibėjusio „Thunder“ lyderio Russello Westbrooko pelnyti 45 taškai. Tuo tarpu lietuvis D.Sabonis, kuris žaidė savo gimtinėje – Portlande,  buvo kuklus: jo indėlis – vos 2 taškai.

Likus žaisti daugiau kaip tris minutes rezultatas buvo 101:101, tačiau tuomet šeimininkai įmetė 7 taškus be atsako ir nurūko 108:101. Tai buvo tik įspūdingo spurto pabaiga – „Trail Blazers“ atsilikinėjo net 94:101, tad atkarpą jie laimėjo 16:0.

Tačiau svečiai nenuleido rankų ir po R.Westbrooko pastangų, likus kovoti 17 sek., skirtumas tarp ekipų sumenko vos iki 109:110. Bet nokautuoti Portlando krepšininkus Oklahomos žaidėjai nesugebėjo.

Domantas Sabonis kaip visada pasirodė starto penkete, tačiau per pirmąsias 24 mačo minutes sužaidė 300 sekundžių ir pelnė 2 taškus. Po didžiosios pertraukos jis prie savo pasirodymo pridėjo dar 5 minutes, tačiau pasižymėti daugiau nesugebėjo.

Vos 10 minučių aikštėje praleidęs lietuvis tenkinosi 2 taškais (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), taip pat pasižymėjo rezultatyviu perdavimu, bloku ir pražanga.

Dar vieną taškų spektaklį surengė Russellas Westbrookas, kuris jau trečiajame mače paeiliui pelnė mažiausiai 40 taškų. Šį kartą jis varžovams atseikėjo 45, tačiau „iš žaidimo“ realizavo vos 12 metimų iš 36 (33 procentų taiklumas) bei liko toli nuo sau įprasto trigubo dviženklio – atliko vos 4 rezultatyvius perdavimus ir atsikovojo 7 kamuolius.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (6/20 dvitaškių, 6/16 tritaškių, 15/15 baudų metimų, 8 atk. kam., 4 klaidos), Enesas Kanteris 18 (10 atk. kam.), Tajus Gibsonas 15 (6 atk. kam.), Dougas McDermottas 9 (1/6 tritaškių).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (3/9 tritaškių), Jusufas Nurkičius (7/10 dvitaškių, 12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 blokai) ir C.J.McCollumas (6 atk. kam.) po 18, Al-Faruq'as Aminu 14 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Alenas Crabbe'as 11, Maurice'as Harklessas 10 (9 atk. kam.).

Kitose rungtynėse „Chicago Bulls“ klubas namuose 94:87 (19:26, 28:25, 32:22, 15:14) nugalėjo „Golden State Warriors“ ekipą, o „Phoenix Suns“ komanda savo aikštėje 120:103 (28:32, 33:26, 33:33, 26:12) įveikė „Charlotte Hornets“ krepšininkus.