„Warriors“ krito prieš „Celtics“, o rekordą pasiekusi „Spurs“ taikosi į pirmą vietą

„Golden State Warriors“ (52 pergalės ir 12 pralaimėjimų) patyrė dar vieną nesėkmę žaisdama be traumuoto Kevino Duranto – namie 86:99 (28:25, 22:21, 24:26, 12:27) nusileido „Boston Celtics“ (41/24). Šiame mače ir vėl itin nesisekė klubo snaiperiams – Stephenui Curry ir Klay Thompsonui.

„Spurs“ patiesė „Kings“.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 9, 2017, 7:24 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 8:59 AM

Po trijų kėlinių šeimininkai dar pirmavo dviem taškais, tačiau paskutinės dvylika minučių virto tikru košmaru – „Warriors“ sukrapštė vos 12 taškų ir patyrė pralaimėjimą.

Klay Thompsonas pelnė 25 taškus, tačiau pataikė tik 2 tritaškius iš 8. Panašiai rungtyniavo ir S.Curry – pelnė 23 taškus, bet atakavo dar prasčiau – 2 iš 9.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Isaiahas Thomas.

Šiuo „Warriors“ pralaimėjimu pasinaudojo „San Antonio Spurs“ (50/13), kuri įspūdingai panaikino 28 taškų deficitą ir 114:104 (15:37, 33:26, 34:23, 32:18) įveikė „Sacramento Kings“ (25/39).

Dabar San Antonijaus krepšininkus nuo pirmoje Vakarų konferencijos vietoje esančios „Warriors“ teskiria pergalė.

Tai buvo devintoji iš eilės „Spurs“ pergalė ir 50-oji šiame sezone. Tokį pergalių skaičių „Spurs“ pasiekia jau 18 sezonų paeiliui – tai yra NBA rekordas.

Šiose rungtynėse „Spurs“ suteikė poilsio savo lyderiams – Kawhi Leonardui ir LaMarcusui Adridge;ui.

Tuo pasinaudojusi „Kings“ jau po pirmo kėlinio turėjo 22 taškų pranašumą, dar kiek jį padidino, tačiau galiausiai viską iššvaistė.

Manu Ginobili nugalėtojams pelnė 19 taškų. Sakramento ekipoje Tyreke'as Evansas su 26 taškais buvo rezultatyviausias.