Mantas Kalnietis nežaidžia, treneris serga – „Emporio Armani“ pralaimi

Mantas Kalnietis<br>euroleague.net

Mar 9, 2017, 10:13 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 7:08 AM

Eurolygos autsaiderė Milano „Emporio Armani“ patyrė dar vieną pralaimėjimą. Be Manto Kalniečio ir sergančio trenerio Jasmino Repešo rungtyniavęs Italijos klubas svečiuose 82:92 (20:26, 15:25, 26:19, 21:22) nusileido latvio Ainaro Bagatskio vedamai Tel Avivo „Maccabi“ ekipai.

„Maccabi“ įpusėjus pirmam kėliniui pradėjo dominuoti ir antrame ketvirtyje pabėgo 33:24, o po kurio laiko jau ir 44:30. Tačiau trečiame kėlinyje italai atkuto ir kėliniui besibaigiant komandas skyrė vos 6 taškai – 58:64.

„Maccabi“ puolimas atgijo ketvirtajame kėlinyje ir ši komanda sparčiai ėmė tolti vėl – 80:65.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 19 (4/10 trit.), Awudu Abassas 13, Milanas Mačvanas 12 (7 atk. kam.), Andrea Činčiarini 10.

„Maccabi“: Victoras Ruddas 17, Coltonas Iversonas 16 (9 atk. kam.), D.J.Seeley 15, Diamonas Simpsonas 11, Yogevas Ohayonas, Galas Mekelis (8 rez. perd.) ir Sylvenas Landesbergas – po 7.