Vietą starto penkete praradęs Domantas Sabonis pažemino varžovą įspūdingu dėjimu

Lietuvis neteko vietos starto penkete.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
D.Sabonis prarado vietą starto penkete.<br>AP nuotr.
„Thunder“ – „Spurs“ rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Mar 10, 2017, 5:42 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 6:58 AM

Domantas Sabonis pirmą kartą šiame sezone nežaidė starto penkete, tačiau vis tiek sulaukė trenerio pasitikėjimo ir už tai atsidėkojęs geru žaidimu prisidėjo prie to, kad nutrūktų keturių iš eilės „Oklahoma City Thunder“ (36 pergalės ir 29 pralaimėjimai) nesėkmių serija. Oklahomos krepšininkai namie 102:92 (29:28, 27:21, 26:22, 20:21) įveikė „San Antonio Spurs“ (50/14) ir nutraukė varžovų devynių pergalių seriją.

D.Sabonis iki šiol starto penkete buvo pradėjęs visus 64 „Thunder“ susitikimus, tačiau dabar šią vietą užėmė Taj Gibsonas.

Pakilęs nuo suolo lietuvis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet penkis kartus pažeidė taisykles.

Puolėjas šiame susitikime pasižymėjo įspūdingu dėjimu per varžovą – sužaidęs su komandos draugu du prieš du, D.Sabonis gavo kamuolį ir jį viena ranka įgrūdo peršokęs „Spurs“ centrą Dewayne'ą Dedmondą.

Lietuvį starto penkete pakeitęs T.Gibsonas taip pat rungtyniavo 22 minutes ir pelnė 7 taškus.

Eilinį trigubą dviženklį surinko Russellas Westbrookas – 23 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. 20 taškų prie pergalės pridėjo Victoras Oladipo.

„Spurs“ komandai 19 taškų pelnė Kawhi Leonardas, 18 – Pau Gasolis, 17 – LaMarcusas Aldridge'as. Kiti susitikimai:

„Cleveland Cavaliers“ – „Detroit Pistons“ 101:106

„Los Angeles Clippers“ – „Memphis Grizzlies“ 114:98

„Philadelphia 76ers“ – „Portland Trail Blazers“ 108:114

„Los Angeles Lakers“ – „Phoenix Suns“ 122:110