„Rockets“ įveikė NBA čempionę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Rockets“ įveikė NBA čempionę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2017-03-13 05:40, atnaujinta 2017-04-08 02:58

Houston Rockets“ (46 pergalės ir 21 pralaimėjimas) krepšininkai sugebėjo panaikinti 14 taškų deficitą ir patiesti NBA čempionę „Cleveland Cavaliers“ (43/22) – 117:112 (33:26, 25:41, 32:19, 27:26).

Dar trečiojo kėlinio pradžioje čempionai turėjo 14 taškų persvarą, bet pasibaigus ketvirčiui jau patys atsiliko.

Likus žaisti dvi minutes Nene pataikė dvitaškį, o po „Cavaliers“ klaidos tritaškį pridėjo Patrickas Beverley. „Rockets“ pirmavo 116:107.

K.Irvingas atsakė penkiais taškais iš eilės, tačiau Jamesas Hardenas baudų metimais įtvirtino savo ekipos pergalę.

Aikštėje buvo galima išvysti dviejų krepšininkų, realiai pretenduojančių į naudingiausio sezono žaidėjo (MVP) titulą – šį kartą J.Hardenas pranoko LeBroną Jamesą.

J.Hardenas surinko 16-ąjį sezono trigubą dviženklį – 38 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Kartu tai buvo 31-osios sezono rungtynės, kai gynėjas pelnė daugiau nei 30 taškų.

Kitoje barikadų pusėje L.Jamesas pelnė 30 taškų, sugriebė 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau ketvirta „Cavs“ nesėkmė per paskutines penkerias rungtynes.

Kiti susitikimai:

„Miami Heat“ – „Indiana Pacers“ 98:102 „Portland Trail Blazers“ – „Phoenix Suns“ 110:101

„New York Knicks“ – „Brooklyn Nets“ 112:120

„Philadelphia 76ers“ – „Los Angeles Lakers“ 118:116

„Boston Celtics“ – „Chicago Bulls“ 100:80