Moterų krepšinio lygos ketvirtfinalyje - triuškinanti Kauno rajono klubo pergalė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“, kurios namuose 85:56 (22:18, 24:10, 22:14, 17:14) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkes ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

D.Belickaitė pelnė 19 taškų.<br>E.Šemioto nuotr.

lmkl.lt

Mar 14, 2017, 8:31 PM, atnaujinta Apr 7, 2017, 11:35 PM

Antrasis, ir galbūt lemiamas, ketvirtfinalio serijos susitikimas penktadienį vyks Šiauliuose.

Nuo rungtynių pradžios į priekį bėgo „Hoptrans-Sirenos“ (8:4), tačiau šiauliečių tolimas metimas sumažino atsilikimą iki minimumo ir privertė Liną Šalkų prašyti minutės pertraukėlės – 8:7. Garliaviškės atsakė dviem tritaškiais ir vėl pabėgo į priekį – 14:8. Tačiau „Šiauliai-Universitetas“ pademonstravo sėkmingą puolimą ir laimėjusios atkarpą 10:6 priartėjo – 18:20. Kėlinį metimu paskutinę sekundę baigė Rasa Knyzaitė ir leido „Hoptrans-Sirenoms“ vėl padidinti persvarą – 22:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau šiaulietės neleido šeimininkėms toli pabėgti ir komandas skyrė vos 3 taškai – 27:30. Įpusėjus ketvirčiui tolimą metimą smeigė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir garliaviškių pranašumas tapo dviženklis – 38:28. Kėlinį šeimininkės baigė spurtu 8:0 ir prieš antrąją mačo dalį susikrovė 18 taškų pranašumą – 46:28.

Trečiąjį kėlinį atkarpa 7:2 pradėjo šiaulietės ir sušvelnino deficitą – 35:48. Tačiau į tai spurtu atsakė ir „Hoptrans-Sirenos“ bei susikrovė 20 taškų pranašumą – 55:35. Nors „Šiauliai-Universitetas“ bandė mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkės į tai atsakydavo taikliais metimais. Prieš lemiamą ketvirtį „Hoptrans-Sirenų“ persvara buvo įtikinama – 68:42.

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas. LMKL čempionės nemažino žaidimo tempo ir neleido varžovėms priartėti (77:45), o pergalę iškovojo užtikrintu pranašumu – 85:56.

„Hoptrans-Sirenos“: Dalia Belickaitė 19, Rasa Knyzaitė 15, Gabrielė Gutkauskaitė 14 (5 atk. kam.), Volha Ziuzkova 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Gintarė Jasiunskaitė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: Zhanna Haradzetskaya (7 atk. kam.) ir Livija Kaktaitė po 14, Ligita Tamutytė 13 (7 atk. kam.).