J.Valančiūnas pelnė 10 taškų.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Mar 18, 2017, 6:45 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 7:19 PM

Toronto Raptors“ (40/29) krepšininkai penktadienio naktį 87:75 (16:13, 24:25, 20:28, 27:9) įveikė „Detroit Pistons“ (33/36) klubą ir iškovojo 40-ąją pergalę.

Pergalingą persvarą svečiai susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kuomet varžovams leido pelnyti vos 9 taškus, tuo tarpu patys sumetė 24. Paskutiniųjų 8 minučių atkarpą „Raptors“ laimėjo 24:3.

Tiesa, į lemiamą mūšį kanadiečiai stojo be Jono Valančiūno. Puolėjas iš Lietuvos buvo pakeistas trečiojo kėlinio pabaigoje ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas per 24 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo 17 taškų surinkės Serge'as Ibaka (9 atk. kam.). DeMaras DeRozanas prie pergalės pridėjo 14 taškų (8 atk. kam.).

Šeimininkams 20 taškų pelnė Reggie Jacksonas, 14 pridėjo Tobias Harris, Jonas Leueris – 12.