„Sūduva-Mantinga“ ir „Rasai“ tiesiausiu keliu žengė į NKL pusfinalį

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ trečius metus iš eilės kausis Mezon-NKL pusfinalyje. Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Marijampolės klubas 90:68 (19:21, 26:16, 15:16, 30:15) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0.

A.Kieža nugalėtojams pelnė 25 taškus.<br>P.Mantauto nuotr.

Mar 19, 2017, 10:10 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 5:34 PM

Pusfinalyje marijampoliečiams teks susikauti su Raseinių „Rasų“ krepšininkais, kurie kitoje ketvirtfinalio kovoje taip pat 3-0 nevargo su Vilniaus „Perlu“.

Marijampolės klubas rungtynių eigą, skirtingai nei prieš tai vykusiuose mačuose, galutinai perlaužė tik ketvirtajame kėlinyje.

Po trijų kėlinių jaunieji žalgiriečiai dar laikėsi ir atsiliko sąlyginai nedideliu septynių taškų atstumu (53:60). Vis tik tada Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai spurtavo 12:2 ir „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas šoktelėjo iki dviženklio (74:57).

Po šios efektingos marijampoliečių atkarpos „Žalgiris-2“ galutinai palūžo, o Kiltinavičiaus auklėtiniai ir toliau didino savo atotrūkį.

Šiose rungtynėse marijampoliečius į priekį vedė Aurimas Kieža. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 25, Dominykas Domarkas ir Darius Griškėnas po 13, Gintautas Matulis 11.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 25 (12 atk. kam.), Gytis Masiulis 16, Lukas Uleckas 8.

Kiti susitkimai:

Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ – „Šilutė“ 83:62 (21:15, 26:9, 18:20, 18:18) (serija 2:1)

„Rasai“ – Vilniaus „Perlas“ 85:62 (17:13, 24:19, 26:10, 18:20) (serija 3:0)

Šakių „Vytis“ – „Telšiai“ 79:75 (25:9, 21:23, 17:22, 16:21) (serija 2:1)