Mindaugui Kuzminskui nedavė pasireikšti – „Knicks“ patyrė dar vieną nesėkmę

„Jazz“ įveikė „Knicks“ ekipą<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 23, 2017, 7:32 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 10:32 AM

Eilinį pralaimėjimą NBA čempionate trečiadienį patyrė „New York Knicks“ su Mindaugu Kuzminsku. Vos penkias minutes žaidęs lietuvis labiau nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjo, kaip jo klubas išvykoje 101:108 (34:26, 21:25, 20:21, 26:36) nusileido „Utah Jazz“ krepšininkams.

„Knicks“ užtikrintai laimėjo pirmąjį kėlinį, bet vėliau gynybą sutankinę „Jazz“ varžovams bėgti nebeleido.

Išlyginti rezultatą Jutos klubas sugebėjo tik trečiojo kėlinio viduryje – 63:63. Lygybė išsilaikė iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio – 87:87, bet tuomet „Knicks“ tiesiog sustojo, o 11 taškų paeiliui pelnę „Jazz“ susikrovė susikrovė persvarą, kurios panaikinti svečiai nesugebėjo.

Niujorko klubą pražudė net 8 taškais ankstesnį savo rezultatyvumo rekordą pagerinęs Rudy Gobertas. 35 taškus pelnęs nepamiršo ir gynybos – atkovojo 13 kamuolių, blokavo 4 metimus ir taip tapo lemiamu faktoriumi šiose rungtynėse.

5 min. žaidęs M. Kuzminskas prametė vieną dvitaškį ir kartą prasižengė.

„Knicks“ komandai Kristapas Porzingis pelnė 24 taškus, Derrickas Rose'as – 17, Carmelo Anthony ir Courtney Lee – po 12.

„Jazz“ ekipoje be šėlusio Rudy Goberto 19 taškų įmetė Gordonas Haywardas, 15 – George'as Hillas, po 10 taškų pridėjo Joe Johnsonas ir Raulis Neto.

„Knicks“ Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą, o „Jazz“ ekipa Vakarų konferencijoje yra ketvirta.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Oklahoma City Thunder“ – „Philadelphia 76ers“ 122:97 (29:22, 34:28, 32:20, 27:27)

„Utah Jazz“ – „New York Knicks“ 108:101 (26:34, 25:21, 21:20, 36:26)

„Orlando Magic“ – „Charlotte Hornets“ 102:109 (27:21, 27:27, 28:29, 20:32)

„Boston Celtics“ – „Indiana Pacers“ 109:100 (21:19, 28:23, 39:32, 21:26)

„Chicago Bulls“ – „Detroit Pistons“ 117:95 (32:23, 27:30, 32:20, 26:22)

„Washington Wizards“ – „Atlanta Hawks“ 104:100 (16:20, 24:26, 27:21, 37:33)

„Denver Nuggets“ – „Cleveland Cavaliers“ 126:113 (34:31, 39:28, 28:31, 25:23)

„Sacramento Kings“ – „Milwaukee Bucks“ 98:116 (24:25, 26:44, 25:21, 23:26).