Europos taurės finalo seriją pergale pradėjo Valensijos klubas

Kitos finalo rungtynės Malagoje vyks kovo 31 dieną.

„Valencia“ klubas žengė pirmą žingsnį link Europos taurės.<br>eurocupbasketball.net

Mar 28, 2017, 11:41 PM, atnaujinta Apr 6, 2017, 11:57 PM

Svečiai sėkmingiau pradėjo dvikovą ir pirmajame kėlinyje netgi turėjo dviženklę persvarą (17:7), tačiau „Valencia“ labai greitai savo varžovus pavijo ir įpusėjus rungtynėms švieslentė rodė lygų rezultatą – 35:35.

Viskas sprendėsi paskutinę minutę. Šeimininkams pirmaujant trimis taškais Bojanas Dubljevičius pataikė iš toli ir po šio smūgio „Unicaja“ jau neatsitiesė.

Finalo serijoje žaidžiama iki 2 pergalių.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 14, Joanas Sastre'as 13, Willas Thomasas 8.

„Unicaja“: Jeffas Brooksas 11, Kyle'as Foggas ir Alenas Omičius (11 atk. kam.) po 8.