NBA: „Warriors“ atlaikė Hjustono spaudimą, pateiks žinių apie Keviną Durantą

„Rockets“ ir „Warriors“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2017-03-29 07:49, atnaujinta 2017-04-06 23:46

Naktį iš antradienio į trečiadienį NBA buvo sužaisti 8 mačai. Dvi geros žinios sirgalius pasiekė iš „Golden State Warriors“ stovyklos. Pirmoji – „Warriors“ atlaikė galingą „Houston Rockets“ šturmą ir lamėjo 113:106 (37:20, 23:32, 26:23, 27:31), o antroji – klubas planuoja paskelbti naują nuo vasario 28 dienos dėl kelio skausmų nežaidusio Kevino Duranto informaciją.

Stephenas Curry sužaidė dar vienas žvėriškas rungtynes, bet „Warriors“ ilgai švęsti negali. 60-oji pergalė sezone – svarbi, tačiau jau artimiausiu metu NBA vicečemponai susitiks su „San Antonio Spurs“.

S.Curry pelnė 32 taškus, o Klay Thompsonas pridėjo 25, leisdami „Warriors“ jau anksti susikrauti didelį pranašumą.

„Warriors“ jau pirmajame kėlinyje pelnė 37 taškus ir niekada neatsiliko bei pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

„Warriors“ klubas tapo šeštuoju NBA istorijoje, kuriam per tris sezonus iš eilės pavyko laimėti bent 60 reguliarojo sezono rungtynių.

„Tai – labai svarbus metų etapas. Pažiūrėkime į mūsų tvarkaraštį ir varžovus, su kuriais žaisime. Visi jie – atkrintamųjų varžovai, tad atmosfera – karšta“, – sakė S.Curry, kuris dar atkovojo ir 10 kamuolių.

Rungynių pabaigoje „Rockets“ dar kabinosi į varžovus, bet Jamesas Hardenas mėtė pro šalį, o kai S.Curry pataikė tritaškį likus žaisti mažiau nei dvi minutes, sirgaliai ėmė judėti išėjimo link.

„Kažkodėl tiesiog nežaidėme gerai. Tai dažnai nenutiks. Turime pasimokyti“, – kalbėjo „Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni.

J.Hardenas pelnė 24 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių. Tai – jau 20-asis trigubas dviženklis šį sezoną.