Domantas Sabonis stebėjo iš proto varantį Russello Westbrooko rekordinį trigubo dviženklio šou

„Thunder“ su magiškai žaidžusiu lyderiu R.Westbrooku įveikė „Magic“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Mar 30, 2017, 6:48 AM, atnaujinta Apr 6, 2017, 10:04 PM

Tiesiog neįtikėtina: 57 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. 21 taškas antroje rungtynių pusėje ir 13 taškų per paskutines tris ketvirtojo kėlinio minutes – tokią statistiką pademonstravęs „Oklahoma City Thunder“ komandos lyderis Russellas Westbrookas padėjo savo klubui ne tik išplėšti pratęsimą, bet ir pergalę. „Thunder“ svečiuose 114:106 (20:18, 24:31, 28:33, 30:20, 12:4) per papildomas penkias minutes pranoko „Orlando Magic“ krepšininkus.

„Thunder“ ekipoje žaidžiantis lietuvis Domantas Sabonis nebuvo itin matomas aikštėje: tos pačios „Magic“ ekipos 11-uoju šaukimu pakviestas, tačiau kartu su Victoru Oladipo ir Ersanu Ilyasova už Serge‘ą Ibaką į Oklahomą išsiųstas lietuvis per 11 aikštėje praleistų minučių surinko 4 taškus (1/3 met., 1/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Tačiau už visą ekipą pasakišką mačą sužaidė R. Westbrookas – įžaidėjas surinko lygiai pusę komandos taškų ir užfiksavo rezultatyviausią visų laikų trigubą dviženklį.  Iki trečiadienio daugiausiai taškų su dviženkliais skaičiais dar dviejose statistikos kategorijose buvo surinkę Jamesas Hardenas ir garsusis Wiltas Chamberlainas: šiemet ir 1968 metų sezonuose abu krepšininkai pelnė po 53 taškus.

Įspūdingai šiame mače „Thunder“ trečiajame kėlinyje atsitiesė po nokdauno 51:72. Rezultatą „Thunder“ komandai išlyginti pavyko tik iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 7 sek., kai R.Westbrookas, po nesėkmingo šeimininkų baudų metimo, smeigė tolimą metimą, kuris komandas santykius aiškintis nusiuntė į pratęsimą 102:102.

Pratęsime jau situaciją kontroliavo užsivedusi „Thunder“ ekipa.  Pratęsimui dar net nesibaigus Orlande sirgaliai R.Westbrookui pradėjo šaukti MVP skanduotę. Fantastiškai rungtyniavęs gynėjas per 42 minutes pelnė 57 taškus (15/25 dvit., 1/6 trit., 6/15 trit., 9/11 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei 7 kartus suklydo.

Tai – 38-asis R.Westbrooko sezono trigubas dviženklis ir jis yra istorinis. Dar nė vienas lygos krepšininkas tokio pasiekimo neužfiksavo žaisdamas taip rezultatyviai.

Tai buvo jau penkioliktosios sezono rungtynės, kuriame įžaidėjas pelnė 40 ar daugiau taškų, ir pagal šį skaičių jis aplenkė buvusį ilgametį komandos draugą Keviną Durantą bei pasiekė dar vieną „Thunder“ klubo rekordą.

„Magic“: Evanas Fournier 24, Terrence'as Rossas 23, Aaronas Gordonas 13, Bismackas Biyombo 12 (11 atk. kam.), Nikola Vučevičius ir Elfridas Paytonas po 11.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 57 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Enesas Kanteris 17 (10 atk. kam.), Victoras Oladipo 13, Stevenas Adamsas 7 (9 atk. kam.).