Lyderius saugojusi „Cavaliers“ vėl pralaimėjo ir prarado pirmą vietą Rytų konferencijoje

„Heat“ pasiekė svarbią pergalę, o „Cavaliers“ neteko Rytų konferencijos lyderės pozicijos.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 11, 2017, 7:25 AM, atnaujinta Apr 14, 2017, 4:40 AM

NBA čempionė „Cleveland Cavaliers“ (51/30) patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą ir neteko pirmosios vietos Rytų konferencijoje. Be LeBrono Jameso ir Kyrie Irvingo žaidusi „Cavs“ po pratęsimo 121:124 (37:24, 23:32, 31:24, 17:28, 13:16) nusileido dėl vietos atkrintamosiose besikaunančiai „Miami Heat“ (40/41) ekipai.

Dabar „Cavaliers“, likus sužaisti vos vienerias rungtynes iki reguliaraus sezono pabaigos, turi pergale mažiau už „Boston Celtics“ (52/29), kuri 114:105 įveikė „Brooklyn Nets“ (20/61).

Rungtynės Majamyje klostėsi permainingai – „Cavaliers“ jau pirmajame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą, bet gana greitai jį išvaistė.

Ketvirtajame kėlinyje jie vėl turėjo solidžią 11 taškų persvarą, bet jos ir vėl nesugebėjo išlaikyti. Rezultatą, likus žaisti 54,8 sekundes, dvitaškiu paskutinę atakos sekundę išlygino Goranas Dragičius ir daugiau nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti per pagrindinį rungtynių laiką.

Likus žaisti 34 sekundes iki pratęsimo pabaigos, tritaškį su pražanga pataikė Deronas Williamsas, leidęs čempionams pirmauti 121:120.

Tačiau per likusį laiką „Cavs“ du kartus pažeidė taisykles prieš Tylerį Johnsoną, jo ranka nedrebėjo, o patys „Cavaliers“ krepšininkai nesugebėjo pelnyti taškų.

Jų gretose geriausias sezono rungtynes sužaidė D.Williamsas – pelnė 35 taškus, atliko 9 reultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Kevinas Love'as pridėjo 25 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

„Heat“ gretose T.Johnsonas surinko 24 taškus, Hassanas Whiteside'as 23 ir atkovojo 18 kamuolių.

Dabar Majamio komanda yra devintoje vietoje. Norėdami pakliūti į atkrintamųjų traukinį, jie privalės paskutiniame mače įveikti „Washington Wizards“ ir laukti „Chicago Bulls“ arba „Indiana Pacers“ pralaimėjimo.