Fantastiško Tomo Galecko žaidimo „Rasams“ neužteko – „Vytis“ pratęsė bronzinę seriją

Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finale.

T.Galeckas pelnė 37 taškus.<br>NKL nuotr.

nklyga.lt

Apr 12, 2017, 11:49 PM, atnaujinta Apr 14, 2017, 7:26 AM

Varžovų šturmą ketvirtajame kėlinyje atlaikęs Šakių „Vytis“ laimėjo trečiąjį tarpusavio mačą išvykoje 84:76 (21:14, 15:17, 24:17, 24:28) bei išplėšė ketvirtąsias serijos rungtynes.

Dabar „Rasai“ serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1. Kitas mačas penktadienį bus žaidžiamas Šakiuose.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, „Vytis“ buvo priekyje – 60:48. Tačiau tuomet dominavęs Galeckas pelnė 16 taškų iš eilės bei „Rasų“ deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 67:70.

Paskui Tadas Sebežiovas pelnė du taškus su pražanga, Paulius Beliavičius pataikė dvitaškį, Galeckas suklydo, Augustinas Jankaitis dar pridėjo du taškus ir Šakių klubas susigrąžino mačo kontrolę į savo rankas – 77:69.

Įspūdingai žaidęs Galeckas aikštėje praleido 36 minutes, pelnė 37 taškus (12/15 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 10/12 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 4 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Be jo, dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekė tik Šarūnas Vingelis, pelnęs 10 taškų. Tuo metu „Vyčio“ gretose tokiu rezultatu išsiskyrė keturi žaidėjai, o rezultatyviausiai rungtyniavo 20 taškų surinkęs Paulius Beliavičius.

„Rasai“: Tomas Galeckas 37, Šarūnas Vingelis 10, Kajus Okmanas 9.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 20, Gytis Radzevičius 19, Augustinas Jankaitis 15, Tadas Sebežiovas 11.

REPORTERIS: Kopenhagoje milžiniškas gaisras pasiglemžė istorinį pastatą