Puikus Draymondo Greeno žaidimas atnešė „Golden State Warriors“ pergalę

Rungtynių akimirka<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 17, 2017, 1:20 AM, atnaujinta Apr 21, 2017, 5:18 PM

Golden State Warriors“ krepšininkai NBA atkrintamųjų etapą pradėjo pergale ir po atkaklios kovos namuose rezultatu 121:109 (31:27, 25:29, 32:32, 33:21) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ ekipą.

Rezultatyviai mačą pradėję „Wariors“ po pirmojo ketvirčio įgavo nedidelį pranašumą, tačiau varžovai jiems pabėgti neleido ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus – 56:56.

Intriga iš pradžių išsilaikė ir antroje rungtynių pusėje, tačiau lemiamą kėlinį Draymondo Greeno vadovaujamoje „Warriors“ gynyboje užstrigę „Blazers“ nesugebėjo pagauti rezultatyviai žaidusių Kevino Duranto ir Stepheno Curry.

Kartu šie krepšininkai surinko 59 taškus, o D. Greenas liko per plauką nuo trigubo dviženklio – 19 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 5 blokai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje D.Greenas taip pat pasižymėjo įspūdingu bloku – neleido įsibėgėjusiam Damianui Lillardui atlikti dėjimo.

Portlando ekipai net 41 tašką pelnė CJ McCollumas.

„Warriors“: K.Durantas 32, S.Curry 29, D.Greenas 19, Klay Thompsonas 15 taškų.

„Blazers“: CJ McCollumas 41 (8 atk. kam.), Damianas Lillardas 34, Evanas Turneris 12 taškų.