25 taškų prarają panaikinęs „Cavaliers“ pasiekė pergalę, kokios NBA istorijoje nebuvo

„Cavaliers“ įspūdingai įveikė „Pacers“ – atsiliko 25 taškais, tačiau atsitiesė<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

lrytas.lt ir krepsinis.net inf

Apr 21, 2017, 8:17 AM, atnaujinta Apr 22, 2017, 1:02 AM

Prastai rungtynes pradėję, bet laiku susizgribę NBA čempionai atsidūrė per vieną pergalę nuo patekimo į Rytų konferencijos pusfinalį. „Cleveland Cavaliers“ išvykoje 119:114 (27:37, 22:37, 35:17, 35:23) palaužė „Indiana Pacers“, nors po dviejų kėlinių atrodė, kad LeBrono Jameso kariauna bus sutriuškinta.

Klivlando ekipa tragiškai pradėjo rungtynes – pirmajame kėlinyje dar kovoję su varžovais, antrajame visiškai paleido juos į priekį ir į rūbinę išsinešė net 25 taškų deficitą (49:74), nors atsilikinėjo ir vienu tašku daugiau – skirtumas tarp klubų siekė 26 taškus.

Grįžus po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Skirtumas tirpo neįtikėtinai greitai, o trečiojo ketvirčio pabaigoje „Cavaliers“ jau lipo varžovams ant kulnų – 84:91. Ketvirtajame kėlinyje čempionai tęsė pradėtą darbą ir galutinai perėmė iniciatyvą.

Ketvirtajame kėlinyje čempionai tęsė pradėtą darbą ir galutinai perėmė iniciatyvą. LeBrono Jameso dvitaškis ketvirčio viduryje išvedė Klivlando klubą į priekį – 105:104, o „Pacers“ reikalai tik toliau prastėjo. Galiausiai, „Cavaliers“ įgijo 7 taškų pranašumą (114:107), o šeimininkų surengtas baudų metimų konkursas jo panaikinti nesugebėjo.

„Cavaliers“ panaikino didžiausią atsilikimą po dviejų kėlinių atkrintamųjų istorijoje. Iki šiol niekas nebuvo laimėję, kai į rūbinę išsinešė bent 25 taškų deficitą. Iki tol įspūdingiausias sugrįžimas NBA atkrintamųjų kovų istorijoje vyko 1948 metais, kada Baltimorės klubas dvikovoje su Filadelfijos ekipa sugrįžo į rungtynes turėdama 21 taško deficitą.

Trigubu dviženkliu šiame susitikime pavyko pasižymėti „Cavaliers“ lyderiui L.Jamesui. Puolėjas aikštėje praleido net 45 minutes, per kurias pelnė 41 tašką (8/15 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 7/14 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Per žingsnį nuo tokio pasiekimo ir varžovų lyderis Paulas George'as, kuriam pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo.

Rezultatyviausių visų laikų atkrintamųjų krepšininkų sąraše L.Jamesas aplenkė Kobe Bryantą ir su 5669 taškais įsitaisė trečiojoje vietoje, atsilikdamas tik nuo Michaelo Jordano ir Kareemo Abdul-Jabbaro.

Stulbinantis sugrįžimas ir pergalė leido „Cavaliers“ Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki 4 pergalių išsiveržti į priekį jau 3:0.

Seriją užbaigti NBA čempionai galės jau kitame mače, kuris taip pat vyks Indianoje. Indianopolio ekipa niekada nėra pralaimėjusi atkrintamųjų serijos „sausu“ rezultatu 0:4 nuo to laiko, kai prisijungė prie NBA.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Love‘as (6 atk. kam.), Kyrie Irvingas (3/11 dvitaškių, 1/6 tritaškių) ir J.R.Smithas (4/8 tritaškių) po 13, Kyle‘as Korveris 12 (4/5 tritaškių), Tristanas Thompsonas 9 (10 atk. kam., 3 blokai).

„Pacers“: Paulas George‘as 36 (5/15 tritaškių, 15 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffas Teague 15 (7 rez. perd.), Lance‘as Stephensonas 13 (6 atk. kam.), Thaddeusas Youngas (14 atk. kam.) ir Kevinas Seraphinas po 11.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija (reguliariajame sezone užimta vieta).

„Milwaukee Bucks“ (6) – „Toronto Raptors“ (3) 104:77 (32:12, 25:18, 21:16, 26:31). Serija 2-1.

„Indiana Pacers“ (7) – „Cleveland Cavaliers“ (2) 114:119 (37:27, 37:22, 17:35, 23:35). 0-3.

Vakarų konferencija.

„Memphis Grizzlies“ (7) – „San Antonio Spurs“ (2) 105:94 (21:21, 29:25, 31:17, 24:31). 1-2.