Marcas Gasolis „nuskriaudė“ „Spurs“: pergalę išplėšė paskutinę sekundę

„San Antonio Spurs“ – dar vienas antausis. Ketvirtame NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mūšyje „Spurs“ paskutinę pratęsimo sekundę pražudė ispanas Marcas Gasolis. „Memphis Grizzlies“ triumfavo 110:108 (23:26, 32:25, 19:20, 22:25, 14:12) bei išlygino serijos rezultatą 2:2.

Lemiamą metimą pataikė ispanas Marcas Gasolis.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
„Grizzlies“ išlygino serijos rezultatą.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 23, 2017, 8:22 AM, atnaujinta Apr 25, 2017, 10:28 PM

Susitikimo pradžioje iniciatyva priklausė San Antonijo ekipai: dar pirmame kėlinyje jie įgijo dviženklį pranašumą (24:14). Vis dėlto „Grizzlies“ netruko persverti rezultato ir iki pat ketvirto kėlinio pabaigos nuolat buvo priekyje.

„Grizzlies“ atsiliko tiksint paskutinėms ketvirto ketvirčio sekundėms, tačiau likus žaisti 12 sek. dvitaškį pataikė ir rezultatą išlygino M. Conley'us. Pratęsimo metu kova vyko „taškas į tašką“, o lemiamo epizodo didvyriu tapo M.Gasolis – likus žaisti 0,7 sek. užtikrintai išmetęs taiklų dvitaškį.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė M. Conley'us – 35. M.Gasolis atliko dvigubą dviženklį, pelnydamas 16 taškų bei atkovojęs 12 kamuolių. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė įspūdingą pasirodymą surengęs bei septynis tritaškius pataikęs K.Leonardas – 43 taškai.

„Grizzlies“: M.Conley 35 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), M.Gasolis 16 (12 atk. kam., 7 kld.), J.Greenas 14, V.Carteris 13 (3/5 trit.), Z.Randolphas 12 (11 atk. kam.).

„Spurs“: K.Leonardas 43 (7/10 trit., 8 atk. kam., 6 per. kam.), T.Parkeris 22, L.Aldridge'as 13, P.Gasolis ir D.Lee po 8.

Rezultatai:

„Atlanta Hawks“ – „Washington Wizards“ 116:98 (38:20, 26:26, 26:21, 26:31). Serija 1:2

„Portland Trail Blazers“ – „Golden State Warriors“ 113:119 (37:30, 30:24, 21:33, 25:32). Serija 0:3