NBA lygos vadovybė skyrė 100 tūkst. JAV dolerių baudą „Houston Rockets“ savininkui Leslie Alexanderiui.

L.Alexanderis.<br> AFP/"Scanpix"
 J.Hardenas.<br> AFP/"Scanpix"

Apr 27, 2017, 8:21 AM, atnaujinta Apr 27, 2017, 2:13 PM

Incidentas, dėl kurio nubaustas 73-ejų milijardierius, įvyko per NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos su „Oklahoma City Thunder“ penktąsias rungtynes, pirmojo kėlinio paskutinę minutę.

Nepatenkintas arbitrų sprendimu „Rockets" savininkas pripuolė prie teisėjo Billo Kenedy, kažką jam surėkė ir grįžo į savo vietą.

Dar prieš nuobaudą klubo šeimininkui paramą išreiškė „Rockets“ superžvaigždė Jamesas Hardenas. „Jis taip padarė? Kietas bičas. Būčiau jam padėjęs“, – krepšininką citavo „Houston Chronicle“.

Tą dvikovą su „Thunder“ ekipa „Rockets“ laimėjo 105:99, o seriją – 4:1 ir pateko į Vakarų konferencijos pusfinalį, kur žais su „San Antonio Spurs“ arba „Memphis Grizzlies“.

L.Alexanderio turtas vertinamas 1,9 mlrd. JAV dolerių.