„Real“ nuliūdino Davidą Blattą – Eurolygos finalo ketverte žais ispanai

Eurolygos ketvirtfinalyje Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ svečiuose 89:78 (24:21, 21:17, 27:20, 17:20) palaužė Stambulo „Darussafaka“, laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1 ir žengė į finalo ketvertą.

Sergio Llulas<br> euroleague.net

lrytas.lt ir krepsnis.net

Apr 28, 2017, 10:20 PM, atnaujinta Apr 28, 2017, 11:38 PM

Pusfinalyje „Real“ surems ginklus su praėjusio sezono finalininke Stambulo „Fenerbahce“.

Nuo pat pirmųjų mačo minučių sąlygas aikštelėje diktavo Madrido krepšininkai, kurie sužaidus 7 minutes, pirmavo 20:12.

Intriga į rungtynes grįžo paskutinėmis mačo minutėmis. Likus žaisti keturias minutes, Scottie Wilbekinas smeigė tritaškį (72:82), o dar po kelių minučių šeimininkams viltį sugrąžino Jamesas Andersonas ir Scottie Wilbekinas (76:82).

Vis tik likus pusantros minutės, Sergio Llullas pelnė du taškus su pražanga, realizavo baudos metimą ir taip nutraukė „Daruššafaka“ lemiamą spurtą (85:76). Tas pats S.Llullas, prasidėjus paskutinei minutei, įtvirtino „Real“ pergalę baudų metimais (87:76). J.Mačiulis mačui nebuvo registruotas.

„Darussafaka“: Bradley Wanamakeris 25 (1/7 trit.), Scottie Wilbekinas 14, Willas Clyburnas 11, Jamesas Andersonas 10 (1/5 trit., 5 atk. kam.). „Real“: Sergio Llullas 17 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Anthony Randolphas ir Trey'us Thompkinsas po 15, Jaycee Carrollas 12, Luka Dončičius 11 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 21 naud. bal.).