NBA: po užtikrintų pergalių į pusfinalius žengė „Celtics“ ir „Wizards“

Šeštadienio naktį NBA atkrintamosiose užfiksuotos dvi lengvos pergalės - „Boston Celtics" net 105:83 (30:23, 24:18, 34:18, 17:24) sutriuškino „Chicago Bulls", o „Washington Wizards" seriją užbaigė 115:99 (30:23, 24:18, 34:18, 17:24)  įveikdama „Atlanta Hawks" krepšininkus.

„Celtics" ir „Bulls" rungtynių akimirkos<br>AP nuotr.
 „Celtics" ir „Bulls" rungtynių akimirkos<br> AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 29, 2017, 7:21 AM, atnaujinta Apr 29, 2017, 8:46 AM

„Celtics" ir „Bulls" susitikimo baigtis buvo nuspręsta ganėtinai anksti - Bostono ekipa pirmavo visų rungtynių metu ir  gynyboje surakinę varžovus jiems nesuteikė nė menkiausio šanso kabintis į pergalę.

Nors antrajam kėliniui einant į pabaigą „Bulls" deficitą sumažino iki vienženklio skirtumo, tačiau po ilgosios pertraukos „Celtics" įjungė dar aukštesnę pavarą ir įgijo net 30 taškų pranašumą.

Iki susitikimo pabaigos Čikagos klubui rezultatą pavyko sušvelninti tik nežymiai ir jie paskutinėse sezono rungtynėse aikštę paliko nuleistomis galvomis.

„Celtics" seriją prieš „Bulls"  laimėjo 4:2 ir Rytų konferencijos pusfinalyje kovos su „Wizards", kurie į kitą etapą prasibrovė tokių pačiu serijos rezultatu įveikusi „Haws" ekipą.

Celtics“:  Avery Bradley 23, Geraldas Greenas 16,, Jae‘us Crowderis,  Isaiah Thomasas ir Alas Horfordas ir po 12 taškų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 23, Robinas Lopezas 10, Isaiah Canaanas 9, Joffrey Lauvergne ir Michaelas Carteris-Williamsas po 8 taškus.

Tuo tarpu paskutinėse šeštadienio rungtynėse „Los Angeles Clippers“ 98:93 (20:22, 27:23, 31:25, 20:23) nugalėjo „Utah Jazz“ ir seriją išlygino 3-3.