Be danties likęs Isaiah Thomasas atkeršijo "Wizzards" - sužaidė galingai ir Bostonas žengė žingsnį į NBA finalus

Gerokai solidžiau mačą kiek netikėtai pradėjo „Wizards“. Sostinės ekipa šeimininkus terorizavo tiek puolime, tiek gynyboje. „Celtics“ pasižymėti „iš žaidimo“ prireikė net 5 minučių, o „Wizards“ tada jau pirmavo 20:3. Vis dėlto dar kartą charakterį pademonstravo iš sesers laidotuvių spėjęs sugrįžti Isaiah Thomasas, kuriam kontakto metu buvo išmuštas priekinis dantis, tačiau iškart po to jis smeigė du tritaškius – 11:22. „Celtics“ vėliau žaidimą išlygino, bet skirtumui tirpti tai neleido. [[ge:lrytas:lrytas:1003302]]Fenomenalų žaidimą puolime demonstravusi „Wizards“ pirmavo 38:24.[[ge:lrytas:lrytas:1003269]]

"Celtics" įveikė "Wizzards"<br> AP nuotr
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 30, 2017, 11:10 PM, atnaujinta Apr 30, 2017, 11:53 PM

Antrąjį kėlinį „Celtics“ pradėjo visiškai kitaip nei pirmąjį – tritaškiais prapliupę šeimininkai netruko sumažinti deficitą iki 3 taškų 37:40, taip priversdami Scottą Brooksą prašyti minutės pertraukėlės.

Ši nepadėjo, nes Jae'us Crowderis dar vienu tolimu metimu netrukus rezultatą išlygino – 42:42. Komandos ir toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „Wizards“ sugebėjo išsilaikyti priekyje – 59:56. Traumą ant Alo Horfordo pėdos užmynęs patyrė Markieffas Morrisas. Puolėjas nikstelėjo čiurną ir sumušė kelį ir realizavęs baudos metimą su komandos medikais iškeliavo į rūbinę. „Wizards“ atsilaikė ir be jo – 64:59.

Netrukus skirtumas buvo sumenkęs ir dar labiau, tačiau vėl prabilo „Celtics“ toliašaudė artilerija. Iš toli pataikė Alas Horfordas ir suteikė „Celtics“ 7 taškų persvarą – 106:99. Vis dėlto „keltai“ netruko susigrąžinti dviženklės persvaros, o „Wizards“ situaciją dar labiau sukomplikavo aštuntą kartą suklydęs ir lengvus taškus varžovams leidęs pelnyti Johnas Wallas – 107:121. „Wizards“ atsitiesti nebesugebėjo ir pralaimėjo 111:123.

„Celtics“ klubui 33 taškus pelnė Isaiah Thomas (9 rez. perd.), 24 – Jae Crowderis, 21 – Alas Horfordas (9 atk. kam., 10 rez. perd.), 18 – Avery Bradley, 12 – Kelly Olynykas.