Graikijos krepšinio lygos finale – nevaldomas sirgalių šėlsmas ir pertrauktos krepšinio rungtynės

Penktosios Graikijos krepšinio lygos finalo rungtynės išaiškino lygos čempioną. Juo tapo Atėnų „Panathinaikos“ klubas rezultatu 66:51 (14:17, 22:10, 21:10, 9:14) nugalėjęs Pirėjo „Olympiakos“ komandą bei  laimėjęs seriją 3:2.

Graikijos lygos finalas<br> twitter nuotr.

2017-06-12 10:38, atnaujinta 2017-06-12 11:00

Tiesa, mačas kiek labiau įsiminė dėl nevaldomo sirgalių šėlsmo, kuris įvyko rungtynėms jau einant į pabaigą.

Likus dviem minutėms iki mačo pabaigos, Pirėjo sirgaliai pradėjo deginti fakelus, o areną užtvindė tiršta dūmų uždanga. Į sunkiai valdomą situaciją greitai sureagavę teisėjai trumpam sustabdė mačą, o komandos buvo palydėtos į rūbinę.

Buvo norima evakuoti visą areną, tačiau netrukus rungtynės buvo pratęstos, o čempioniškomis nuotaikomis po kelių akimirkų galėjo džiaugti Atėnų klubas. Jie Graikijos lygos nugalėtojais tapo po dvejų metų pertraukos. Tai buvo jau 35-asis šalies čempionų titulas per klubo gyvavimo istoriją.