Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinės lyderis – Šarūno Marčiulionio sūnus

Lietuvos jaunučių (iki 15 metų) vaikinų krepšinio rinktinė sėkmingai pasirodė ir antrąją tarptautinio Ramūno Šiškausko turnyro dieną. Mūsiškiai šeštadienį 76:50 (18:12, 20:13, 24:12, 14:13) įveikė Vokietijos bendraamžius ir turnyre iškovojo antrąją pergalę.

A.Marčiulionis.<br> „Facebook" nuotr.

Jun 17, 2017, 11:09 PM, atnaujinta Jun 17, 2017, 11:13 PM

Pirmajame kėlinyje abi komandos kovėsi atkakliai ir nors lietuviai didžiąją laiko dalį buvo priekyje vokiečiai per daug atitrūkti neleido. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:12 Lietuvos naudai.

Antrajame kėlinyje rezultatyvesni buvo Lietuvos jauniai ir dar labiau atsiplėšė nuo Vokietijos krepšininkų. Prieš ilgąją pertrauką 38:25 priekyje buvo Lietuva.

Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė tęsė gerą pasirodymą ir trečiajame ketvirtyje padidino savo persvarą iki 25 taškų. Ketvirtasis kėlinys staigmenų nepateikė ir vaikinai iškovojo nesunkią pergalę 76:50.

Naudingiausias Lietuvos rinktinėje buvo Šarūno Marčiulionio sūnus Augustas, surinkęs 18 taškų. 14 taškų pridėjo Hubertas Pivorius, 13 - Edgaras Preibys.

Lietuviai paskutines turnyro rungtynes žais sekmadienį, 18:45 val. su Latvijos rinktine.

Merginų turnyro antrąją dieną Lietuvos jaunučių rinktinė 59:42 (20:15, 20:9, 13:9, 6:9) nugalėjo Lenkijos 15-metes.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, nors Lietuvos rinktinė visada buvo priekyje, lenkės neleido lietuvėms smarkiai atitrūkti.

Antrajame kėlinyje Lietuvos jaunėms pavyko susikrauti didesnį pranašumą, merginos ketvirtį laimėjo 20:9 ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą (40:24).

Antroji rungtynių pusė staigmenų nepateikė. Trečiajame kėlinyje lietuvės toliau rodė gerą žaidimą ir įgijo dar didesnę persvarą 53:33.

Paskutinis rungtynių ketvirtis geriau sekėsi Lenkijos atstovėms, tačiau Lietuvos krepšininkių joms pasivyti nepavyko ir merginos šventė pergalę rezultatu 59:42.

Lietuvos rinktinėje naudingiausiai žaidė Simona Visockaitė. Jos sąskaitoje - 15 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Gedvilė Savostaitė pridėjo 13 taškų.

Lietuvos merginų rinktinė sekmadienį 16:30 val. žais paskutines turnyro rungtynes su Vokietijos atstovėmis.