Jauniesiems Lietuvos krepšininkams – Europos olimpinio festivalio auksas

Lietuvos krepšininkai tapo Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionais, finale 103:101 po dviejų pratęsimų nugalėję turkus.

Lietuviai tapo čempionais.<br> LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2017-07-29 22:51, atnaujinta 2017-07-29 22:57

Grupės rungtynėse Turkijos atstovai mūsiškius buvo sutriuškinę 31 tašku. Finale turkai taip pat sparčiai nutolo ir didesnę dalį rungtynių lietuviams teko juos vytis.

Mačo pabaigoje varžovai pirmavo 3 taškais, tačiau paskutinę rungtynių sekundę Modestas Kancleris smeigė taiklų tritaškį ir išplėšė pratęsimą - 79:79.

Pratęsimo metu geriau sėkėsi lietuviams, o turkai vijosi. Paskutinę pratęsimo sekundę, lygiai kaip prieš tai Modestas, Turkijos krepšininkas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą 87:87.

Antro pratęsimo metu lietuviai agresyviai atakavo, tačiau prastai metė baudas. Nepaisant to, pavyko išplėšti sunkią pergalę 103:101.

Daugiausiai taškų lietuviams pelnė Nojus Pankratjevas - 31, Ąžuolas Tubelis 22, Modestas Kancleris 19.