Skaudi pamoka: Lietuvos jaunių rinktinę Suomijos krepšininkai tiesiog sutriuškino

Gediminas Petrauskas su savo krepšininkais tikėjosi visai kitokio Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato starto. Lietuvos rinktinė šeštadienį jau pirmosiose rungtynėse gavo labai svarbias pamokas, nors susitiko su krepšinio pasaulyje tikrai ne pačiais pirmaisiais smuikais griežiančiu varžovu.

Lietuvos jaunių rinktinė pralaimėjo Suomijos komandai.<br> Fiba.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 29, 2017, 4:28 PM, atnaujinta Jul 30, 2017, 2:18 PM

Lietuvos jaunių rinktinė 62:82 (20:25, 13:12, 16:19, 13:26) pralaimėjo Suomijos krepšininkams, kurie kaip išsiveržė antrojo kėlinio viduryje, taip ir daugiau neleido lietuviams priartėti.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui lietuviai atsiliko 58:68, tačiau po netaiklių metimų puolime gavo porą skaudžių antausių ir suomiai jau pirmavo 73:58.

G.Petrausko komandos žaidimas visiškai strigo ir Suomijos rinktinė jau pirmosiose rungtynėse įsirašė pergalę.

Lietuvos rinktinė varžosi C grupėje, kur dar reikės kovoti su Graikija ir Slovėnija.

Lietuvos rinktinė per rungtynes su Suomija turėjo vos 2 taškų pranašumą, kai varžovai – 24.

Lietuvos rinktinėje vos du krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. L.Uleckas pelnė 14 taško, o  A.Velička – 12.

Suomijos rinktinėje M.Jantunenas (14 atk. kam.) ir M.Heinonenas pelnė po 20 taškų. A.Gustavsonas surinko 13.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė žais su Slovėnija.