Kas „Eurobasket 2017“ turnyre jau ramus: kišenėje turi kelialapį į kitą varžybų etapą

Iki Europos vyrų krepšinio čempionato grupių etapo pabaigos liko du turai, o visos komandos sužaidė po trejas rungtynes. Po tris pergales iškovojo Slovėnijos, Kroatijos, Ispanijos ir Rusijos rinktinės, kurios jau užsitikrino teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

Rusija įveikė favoritę Serbiją.<br>fiba.basketball.com
Daugiau nuotraukų (6)

Sep 5, 2017, 7:08 AM, atnaujinta Sep 5, 2017, 7:31 AM

Didžiausia intriga užsimezgė B grupėje. Joje po du kartus laimėjo Lietuvos, Italijos ir Vokietijos krepšininkai, po kartą – Gruzijos, Ukrainos ir Izraelio ekipos.

Antradienį Lietuvos rinktinė žais ketvirtojo turo rungtynes su ukrainiečiais. Jei lietuviai nugalės, jie iškart užsitikrins kelialapį į aštuntfinalį. Pralaimėjimo atveju Dainiaus Adomaičio vyrų likimas bus sprendžiamas per paskutinę dvikovą trečiadienį su vokiečiais.

A grupėje pirmauja tris pergales turinti Slovėnija. Po du kartus nugalėjo Prancūzija ir Suomija, po kartą – Lenkija ir Graikija, nė karto – Islandija.

C grupės lyderės yra po tris kartus laimėjusios Ispanija ir Kroatija. Po vieną pergalę iškovojo Juodkalnija, Venrgija ir Čekija, nė vienos – Rumunija.

D grupėje tris kartus nugalėjo Rusija, po du – Latvija ir Serbija, po vieną – Turkija ir Belgija, nė karto – Didžioji Britanija.

Iš visų grupių į kitą etapą pateks po keturias komandas. Atkrintamosios varžybos vyks nuo rugsėjo 9 d. Stambule.