„Lietuvos rytas“ iškovojo dar vieną pergalę

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas tęsia savo pergalių seriją tarpsezonyje ir šį kartą nugalėjo „Parma Basket“ rezultatu 86:79 (17:15, 30:22, 20:27, 19:14). Sostinės ekipai tai buvo paskutinės rungtynės prieš savaitgalį laukiantį V.Garasto taurės turnyrą, kuris vainikuos pasiruošimo etapą.

"Lietuvos rytas" iškovojo dar vieną pergalę<br>G.Bartuškos nuotr.

Sep 13, 2017, 3:01 PM

Rungtynes Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pradėjo nelengvai, nes sunkiai kovojo atšokusius kamuolius, tačiau kėlinuko viduryje padidinusi apsukas ketvirtį laimėjo 17:15. Antrame kėlinuke vilniečiai pamažu pradėjo kontroliuoti žaidimą ir į didžiąją  pertrauką keliavo turėdami dviženklį pranašumą (47:37).

Po didžiosios pertraukos į aikštę žengę „Parma Basket“ krepšininkai pasiduoti neketino, o trečiame kėlinuke pavijo „Lietuvos rytą“ (56:53). Ketvirtį vilniečiai baigė taikliu Artūro Jomanto metimu per pusę aikštės, o tai leido ketvirtąjį kėlinį pradėti užtikrintai.

Jame „Lietuvos rytas“ kontroliavo žaidimą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Ryškių lyderių šiame susitikime nebuvo, o prie dar vieno sėkmingo susitikimo prisidėjo didelė dalis sudėties žaidėjų.

Šiame mače buvo atlikti net 22 rezultatyvūs perdavimai, o iš 25 mestų tritaškių Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pataikė 9 (36 proc.).

„Lietuvos rytas“: M.Carteris 11, M.Lukauskis, M.Echodas ir T.Petersonas 10, C.Krameris, R.Carteris ir A.Jomantas 8.

„Parma Basket“:  G.Frankas 22, C.Milleris 17, A.Vinnikas 11.