20 taškų persvarą iššvaistę „Šiauliai“ vis dėlto palaužė „Vytautą“

[[ge:lrytas:lrytas:2665859]]

"Šiaulių" ekipa iškovojo pirmąją pergalę<br> G.Šiupario nuotr.

2017-09-24 18:44, atnaujinta 2017-09-24 22:32

Lietuvos krepšinio lygoje sekmadienį „Šiaulių“ klubas iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Po nesėkmės pirmoje sezono dvikovoje su „Neptūnu“, šiauliečiai atsigriebė mače su Prienų Birštono „Vytautu“ – įveikė varžovus 61:59 (26:11, 15:11, 10:17, 20:10). Nors mačo pradžia buvo sėkmingesnė šiauliečiams, prieniškiai paskutinėmis sekundėmis buvo arti laimėjimo, bet jiems neužteko laiko persverti rezultatą savo naudai.

Per pirmuosius du kėlinius dominavę „Šiaulių“ krepšininkai tiesiog traiškė startiniame LKL mače kovojusius prieniškius – antrojo ketvirčio pabaigoje šiauliečiai peržengė dvidešimties taškų ribą – 39:19, o po dvidešimties minučių buvo priekyje 41:22.

Vis dėlto, Virginijaus Šeškaus kariauna nebuvo visiškai bedantė - trečiame kėlinyje prieniškiai pabandė sugrįžti į kovą ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Ketvirtame kėlinyje prieniškiai ištripdė atsilikimą iki 48:55 ir pradėjo alsuoti varžovams į nugarą. Maža to - likus grumtis 2 minutes, šeimininkai iš Prienų buvo priartėję iki 51:56, tačiau šiauliečiai atsilaikė ir po N.Zeislofto trittaškio pabėgo 61:53.

Per likusias 60 sekundžių V.Šeškaus treniruojama komanda dar bandė sukurti stebuklą, tačiau bergzdžiai: likus kovoti 3 sek. Prienų klubas atsiliko per vieną metimą - 59:61, bet jo ir pritrūko.

„Vytautas“: Tadas Klimavičius 14, Tomas Dimša 11 (1/6 tritaškių, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas (1/7 tritaškių) ir Bradas Tinsley (0/6 tritaškių) po 10, Martynas Linkevičius (8 atk. kam.) ir Egidijus Dimša (9 atk. kam.) po 4.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis (11 atk. kam., 3 per. kam.) ir Arminas Urbutis po 16, Vytautas Šarakauskas 8, Nickas Zeisloftas 5 (1/4 dvitaškių, 1/8 tritaškių).