„Nevėžiui“ ir „Pieno žvaigždėms“ skirtingai sekėsi FIBA Europos taurės ir BBL varžybose

Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos taurės turnyro trečio turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Kėdainių „Nevėžio“ komanda namuose 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) pralaimėjo Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) ekipai.

J.Tamulis<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 1, 2017, 9:58 PM

„Nevėžis“ laimėjo pirmą kėlinį 9 taškų skirtumu, bet įpusėjus rungtynėms jau atsiliko 43:46. Po 30 žaidimo minučių svečiai turėjo 7 taškų pranašumą (61:54), o paskutiniame kėlinyje aikštėje toliau dominavo „Bakken Bears“ krepšininkai.

Kėdainių komandai 19 taškų pelnė Rihardas Kuksikas, 9 – Malcolmas Grantas.

Danijos ekipoje po 16 taškų surinko Michelis Dioufas ir Jeffrey Crockettas.

Po trijų turų „Bakken Bears“ turi dvi pergales, o „Nevėžis“ – vieną.

Kitas rungtynes Kėdainių ekipa žais lapkričio 8 dieną vėl namuose su Lisabonos „SL Benfica“ (Portugalija) klubu.

FIBA Europos taurės turnyre dalyvauja 32 komandos, į antrą etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

„Pieno žvaigždės“ iškovojo triuškinančią pergalę Latvijoje

Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės rungtynėse trečiadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda išvykoje 110:83 (27:18, 26:13, 25:27, 32:25) nugalėjo Uogrės „Ogre“ (Latvija) klubą.

Svečiams iš Lietuvos po 18 taškų pelnė Tomas Lekūnas ir Trevonas Hughesas, po 12 – Nikita Balašovas ir Ignas Fiodorovas, po 11 – Aleksejus Žukanenka ir Martynas Varnas, po 10 – Artūras Ausėjas ir Tomas Galeckas.

Šeimininkų gretose 16 taškų surinko Janis Poznakas.

„Pieno žvaigždės“ laimėjo abejas žaistas BBL rungtynes.