EUROLYGA

Rusai pergalę Maskvoje piešia spalvingai: armijos iliuzija apkvailino „Žalgirį“

„Pajutusi ritmą komanda pradėjo sistematiškai tarsi pneumatinis ginklas veržtis per varžovų gynybą“, – vaizdingai įvykius aikštėje piešė „Sport-Ekspress“ žurnalistas Antonas Babošinas.

Rusai vaizdingai rašė apie CSKA pergalę prieš „Žalgirį“.<br> lrytas.lt montažas.
 Kauno „Žalgiris“ Maskvoje pralaimėjo CSKA komandai.<br> euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Nov 4, 2017, 12:17 PM

Šiais žodžiais jis apibūdino šiek tiek vėlesnius Eurolygos rungtynių Rusijoje momentus, kai Maskvos CSKA krepšininkai įgijo pranašumą, o vėliau šventė pergalę 94:91 prieš Kauno „Žalgirį“.

„Armijos iliuzija. CSKA apgavo „Žalgirį“, – taip savo tekstą pavadino žurnalistas, priminęs ir abiejų klubų kovų istoriją.

CSKA krepšininkai prieš „Žalgirį“ Eurolygoje laimėjo jau 18-ąjį kartą. Kauno klubas Maskvoje dar nėra laimėjęs, o vienintelę tarpusavio susitikimų pergalę šventė pernai Kaune.

Šias rungtynes „Žalgiris“ pradėjo spurtu 5:0 ir kurį laiką pirmavo, bet, kaip pastebėjo A.Babošinas, pajutusi spaudimą Kauno komanda pradėjo klysti.

„Kai Willas Clyburnas pataikė tritaškį su sirena, CSKA jau pirmavo 15 taškų. „Žalgiris“ tiek komandiškai, tiek individualiai atrodė vis blogiau, – antrojo kėlinio pabaigą apibūdino A.Babošinas. – Atrodė, kad CSKA ir be daug pastangų iškovos pergalę. Net treneris buvo ramesnis, bet po pertraukos „Žalgiris“ sužaidė geriausią savo atkarpą, pranokdamas CSKA visose srityse.“

„Sport-Ekspress“ žurnalistas fiksavo ir momentą ketvirtajame kėlinyje, kai „Žalgiris“ priartėjo 68:72.

„Tada Andrejus Voroncevičius pataikė tris tritaškius iš eilės! Tris kartus! „Žalgiris“ atrodė tarsi žiūrovas prieš iliuzionistą, kuris ištraukė triušį iš skrybėlės. Svečiai buvo pergudrauti ir nesuprato, koks fokusas juos apkvailino“, – vaizdą aikštėje piešė A.Babošinas.

„Po trijų nokdaunų „Žalgiris“ logiškai krito į nokdauną. Čia rungtynės ir buvo nulemtos“, – rašė championat.com.