Kukliai pasirodžiusio Jono Valančiūno ekipa krito prieš „Wizards“ komandą

NBA pirmenybėse po šešerių iš eilės rungtynių svetur į savąją areną sugrįžo Jono Valančiūno atstovaujama „Toronto Raptors“ (5-4) ekipa, tačiau sugrįžimas jiems baigėsi nesėkmingai.

J.Valančiūnas žaidė kukliai, o jo ekipa patyrė nesėkmę<br> AP nuotr.
 Toronto ekipa nusileido Vašingtonui<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Nov 6, 2017, 7:17 AM, atnaujinta Nov 6, 2017, 7:38 AM

Savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Toronto ekipa rezultatu 96:107 (17:32, 29:30, 30:22, 20:23) nusileido „Washington Wizards“ (4-4) krepšininkams.

J.Valančiūnas per 19 aikštėje praleistų minučių  pasižymėjo 6 taškais (3/4 met.) bei atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius.

Svečiai iš Vašingtono nesnaudė ir solidžią persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Negana to, antrajame kėlinyje arbitrų darbu nepatenkintas „Raptors“ įžaidėjas Kyle'as Lowry užsidirbo dvi žaibiškas technines pražangas ir turėjo keliauti į drabužinę.

Vis gi Toronto ekipa nepasidavė ir po ilgosios pertraukos grįžusi į žaidybinį ritmą ėmė vytis varžovus.

Tiesa, prie spurto nelabai prisidėjo J.Valančiūnas. Ketvirtajame kėlinyje greitai gavęs ketvirtąją bei penktąją pražangas, jis sėdo ant suolo ir daugiau aikšrėje nebepasirodė.

„Wizards“ sugebėjo stabilizuoti savo žaidimą, vėl susikrovė dviženklę persvarą ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26 (8/21 met., 0/5 trit.), Normanas Powellas 19, Delonas Wrightas 11, Fredas VanVleetas 10 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 38 (16/26 met.), Otto Porteris 19, Marcinas Gortatas 11 (12 atk. kam.), Markieffas Morissas ir Kelly Oubre po 10 taškų.