Eurolygos karštis: CSKA raumenys ir dar vienas antausis Jono Mačiulio „Real“ ekipai

[[ge:lrytas:lrytas:3457112]][[ge:lrytas:lrytas:3457105]][[ge:lrytas:lrytas:3457113]][[ge:lrytas:lrytas:3457108]]

CSKA ir „Valencia“ rungtynės. <br> euroleague.net nuotr.
 L.Dončičius.<br> G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2017-11-09 18:57, atnaujinta 2017-11-09 23:59

Ketvirtadienį prasidėjo 6-asis Eurolygos turas. Maskvos CSKA krepšininkai ir toliau rodo puikią formą. Šįkart CSKA savo aikštėje 94:67 (20:19, 23:19, 30:16, 21:13) sutriuškino „Valencia“ klubą ir įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės.

Intriga tarp CSKA ir „Valencia“ vyko iki didžiosios pertraukos, o tada Maskvos klubas nusprendė baigti žaidimėlius.

Jeigu „Valencia“ antrajame kėlinyje netgi turėjo pranašumą 27:23, tai vėliau išsiveržti į priekį jai nė karto nepavyko. Trečiajame kėlinyje CSKA žaidė išties galingai, o „Valencia“ žaidimas vis prastėjo.

„Valencia“ komandai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

CSKA komandoje 28 naudingumo balus surinko Nando de Colo, kuris pelnė 23 taškus (dvitaškiai: 5/7, tritaškiai: 3/3, baudų metimai: 4/4). 16 taškų pridėjo Cory Higginsas.

Valensijos komandoje 12 taškų pelnė Tiboras Pleissas.

Jonas nespindėjo

Kitose rungtynėse Jonas Mačiulis su Madrido „Real“ buvo priversti nuryti dar vieną karčią piliulę. „Real“ išvykoje 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

„Real“ komandai tai buvo jau antroji nesėkmė iš eilės. Tel Avivo komanda ispanus smaugė po krepšiais. „Maccabi“ atkovojo 46 kamuolius ir 18 iš jų – po varžovų krepšiu. „Real“ atkovojo tik 28 kamuolius ir 9 iš jų – po šeimininkų krepšiu.

J.Mačiulis žaidė 10 minučių ir pelnė 2 taškus (dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 0/2), perėmė kamuolį, padarė klaidą. Jo naudingumas buvo -2 balai.

„Real“ komandoje jaunasis talentas Luka Dončičius pelnė 19 taškų ir surinko 30 naudingumo balų.

„Maccabi“ klube Deshaunas Thomasas pelnė 21 tašką, o Michaelas Rollas – 16.

Pirmąją pergalę per šešis turus iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai. Pastarieji išvykoje 89:85 (26:15, 16:20, 25:22, 22:28) nugalėję „Barcelona“ komandą. Katalonų klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė.

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Anadolu Efes“ komandai pirmaujant 89:75, tačiau „Barcelona“ dar spėjo spurtuoti 10:0.

Katalonai skęsta

„Anadolu Efes” komandą traukė trys krepšininkai – 22 taškus pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs V.Štimacas, kuris surinko 29 naudingumo balus. Ricky Ledo ir Errickas McCollumas pelnė po 21 tašką.

„Barcelona“ komandoje K.Seraphinas pelnė 19 taškų.