„Lietkabeliui“ pavyko išsigelbėti Kėdainiuose dviem tritaškiais

[[ge:lrytas:lrytas:3486081]]

L.Williamsas atakavo netaikliai.<br> V.Ščiavinsko nuotr.

Nov 12, 2017, 6:16 PM, atnaujinta Nov 12, 2017, 7:08 PM

LKL čempionato rungtynėse sekmadienį Kėdainiuose šeimininkai po pertraukos užkūrė pirtį Panevėžio „Lietkabeliui“, tačiau pabaigoje neapsigynė ir pralaimėjo 81:88 (17:14, 23:33, 21:21, 20:20)

„Lietkabelis“ iškovojo 10-ąją pergalę per 11 rungtynių.

Likus pustrečios minutės po Jameso Woodardo tritaškio „Nevėžis“ pirmavo 81:79, tačiau svečius išgelbėjo Ado Juškevičiaus ir Gary Taltono tritaškiai – 81:85 likus 55 sek.

Visas rungtynes pirmavę panevėžiečiai atleido vadžias ketvirtajame kėlinyje ir vos nebuvo nubausti.

Kėdainiečių neišgelbėjo net įtikinamai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 42:32.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Adas Juškevičius, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 21 naudingumo balą.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gary Taltonas, įmetęs 19 taškų. Žanis Peineris ir Darjušas Lavrinovičius pridėjo po 14 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje Rihardas Kuksikas įmetė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Malcolmas Grantas (9 rez. perd.) ir Valerijus Lichodėjus surinko po 16 taškų.

Pirmajame kėlinyje nė viena komanda neturėjo didesnės nei keturių taškų persvaros. Bet  antrajame ketvirtyje kėdainiečiai šiek tiek nutolo (33:25).

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „Lietkabelio“ krepšininkai greitai susikrovė dviženklį pranašumą (55:45).

Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes trečiajame kėlinyje techninę pražangą gavo panevėžiečių strategas A. Štalbergas.