Klaipėdos „Neptūnas“ parodė raumenis LKL vidutiniokams Alytuje

[[ge:lrytas:lrytas:3486083]]

"Dzūkija" nepasipriešino varžovams.<br> V.Ščiavinsko nuotr.

Nov 12, 2017, 8:51 PM, atnaujinta Nov 12, 2017, 9:08 PM

LKL čempionato rungtynėse sekmadienį Alytuje tarp greta turnyro lentelėje esančių komandų tikėtasi įdomios kovos, tačiau svečiai šventė įtikinamą pergalę. Klaipėdos „Neptūnas“ 96:76 (30:20, 19:16, 23:26, 24:14) nugalėjo „Dzūkiją“ ir iškovojo aštuntąją pergalę per 11 mačų.

Penkias pergales turinti Alytaus ekipa lieka penkta, bet šios rungtynės aiškiai parodė skirtumą tarp keturių LKL lyderių ir vidutiniokų.

Jau pirmajame kėlinyje „Neptūnas“ įgijo dviženklę persvarą. Trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ sumažino skirtumą iki vienženklio, tačiau kelios greitos klaipėdiečių atakos greit išblaškė jų iliuzijas.

„Neptūno“ komandoje net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Mindaugas Girdžiūnas pelnė 20 taškų, Juanas Palaciosas surinko 19, Renaldo Seibučio ir Arno Butkevičiaus sąskaitoje - po 11 taškų, o Edgaras Želionis ir Laimonas Kisielius pridėjo po 10 taškų.

Alytiškių gretose išsiskyrė Pauliaus Petrilevičiaus ir Katino Reinhardto duetas - jie pelnė 21 ir 20 taškų. Gediminas Navickas surinko 10 taškų.