Gedimino Oreliko metimas padovanojo italams pergalę

Krepšinio klubų Čempionų lygos šeštojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Venecijos "Umana Reyer" (Italija) komanda su Gediminu Oreliku namuose 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) įveikė Bairoito "Medi" (Vokietija) ekipą.

G.Orelikas atakuoja krepšį<br> championsleague.com
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 15, 2017, 8:46 AM, atnaujinta Nov 15, 2017, 8:55 AM

Likus žaisti 2 sek., Lietuvos krepšininkas pataikė pergalingą tritaškį.

Likus žaisti pustrečios minutės „Umana Reyer“ pirmavo 67:65. Per daugiau nei dvi minutes nė viena komanda nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, kol, iki mačo pabaigos likus žaisti 6 sekundes, dvitaškiu rezultatą išlygino Johnas Coxas.

Kuomet atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, G.Orelikas meistriškai pergudravo varžovą ir pataikė sudėtingą tritaškį.

G. Orelikas per 21 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 3/7, baudos 1/2) ir buvo vienas iš rezultatyviausių žaidėjų nugalėtojų gretose. Jis dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

"Umana Reyer" komanda, turinti penkias pergales ir vieną pralaimėjimą, pirmauja C grupėje.

D grupėje Zelionos Guros "Stelmet" (Lenkija) komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, išvykoje 82:95 (15:28, 18:20, 23:22, 26:25) pralaimėjo "Nanterre 92" (Prancūzija) ekipai.

M. Gecevičius per 30 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/5), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus suklydo.

"Stelmet" komanda turi dvi pergales ir keturis pralaimėjimus.

Čempionų lygos varžybose dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.