Per plauką nuo pergalės: Lietuvos moterų rinktinei – rusių kirtis

Lietuvos moterų krepšinio rinktinę nuo pirmosios pergalės Europos čempionato atrankoje skyrė akimirka, bet toji akimirka baigėsi itin prastai. Lietuvos rinktinės krepšininkė Santa Okockytė nepataikė neįtikėtinai svarbių metimų likus žaisti vos porą sekundžių.

G.Petronytė.<br> musukrepsinis.lt nuotr.

2017-11-15 20:19, atnaujinta 2017-11-15 20:26

Netrukus Lietuvos komanda 62:64 (12:10, 15:26, 17:12, 18:16) pralaimėjo Rusijos moterų rinktinei.

Rusijos rinktinei tai buvo antroji pergalė, o lietuvėms – antroji nesėkmė.

Iki rungtynių likus žaisti pustrečios minutės po K.Nacickaitės baudos metimų Lietuvos rinktinė jau pirmavo 62:59, tačiau tada lietuvės padarė klaidą, o K.Nacickaitės bandymas pataikyti iš toli buvo nesėkmingas.

Lietuvaitėms sekėsi, nes ir rusės nustojo pataikyti, bet likus žaisti minutę Z.Maiga pataikė dvitaškį iš po krepšio ir Rusijos rinktinė priartėjo 61:62. Netrukus ta pati krepšininkė dvitaškiu išvedė Rusijos rinktinę į priekį, o žaisti buvo likę 30 sekundžių.

Lietuvos rinktinė prašė minutės pertraukėlės, po kurios S.Okockytės metimas buvo blokuotas.

Likus žaisti 2 sekundes S.Okockytė stojo prie baudų metimo linijos, bet nepataikė nė vieno iš dviejų metimų.

Netrukus E.Beglova dar metė baudas ir padidino skirtumą iki 64:62.

Lietuvos rinktinės kapitonė G.Petronytė šiose rungtynėse pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. K.Nacickaitė pelnė 16 taškų, bet padarė 4 klaidas.