EUROLYGA

Reikiamu momentu A. Gudaitis su M. Kalniečiu smogė „Brose“ – laimėjo atkarpą 19:0

[[ge:lrytas:lrytas:3553422]][[ge:lrytas:lrytas:3553424]][[ge:lrytas:lrytas:3553423]][[ge:lrytas:lrytas:3553427]]

A.Gudaitis.
A.Gudaitis.
Artūras Gudaitis<br>euroleague.net nuotr.

2017-11-17 19:06, atnaujinta 2017-11-18 00:40

Penktadienį Eurolygoje žaidžiami paskutinieji keturi aštuntojo turo mačai. Viename iš jų Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „Olimpia“ įveikė Vokietijos kluba: italai namuose 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) palaužė Bambergo „Brose Baskets“.

Antrąjį kėlinį Bambergo komanda pabaigė atkarpa 12:2 ir taip pirmą kartą rungtynėse įgijo solidesnį pranašumą – 35:27. Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai pasivijo svečius (39:41), tačiau tada du Dorello Wrighto tritaškiai leido „Brose Bamberg“ vėl atitrūkti 49:40.

Viskas kardinaliai pasikeitė per likusias septynias mačo minutes, kai po Ricky Hickmano taiklaus tolimo metimo, svečiai pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (57:46). Kartu su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu aikštėje „Olimpia“ surengė įspūdingą atkarpą 19:0, kurios metu M.Kalnietis sumetė 7 taškus paeiliui – Milano klubas staiga atsidūrė priekyje 65:57.

Bambergo krepšininkams tai buvo nokautas, po kurio ekipa neatsigavo.

M.Kalnietis prie pergalės per 20 minučių prisidėjo 10 taškų (1/6 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po kartą prasižengė bei išprovokavo pražangą ir surinko 15 naudingumo balų.

A.Gudaitis per 22 minutes pasižymėjo 11 taškų (3/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

„Olimpia“: Kalebas Tarczewskis ir Curtisas Jerrellsas po 12, Artūras Gudaitis 11, Mantas Kalnietis 10.

„Brose“: Dorellas Wrightas 12, Aleksejus Nikoličius 11, Augustine'as Rubitas 9.

Tuo tarpu Eurolygos lyderis Maskvos CSKA santykius aiškinosi su čempiono titulą ginančia Stambulo „Fenerbahce“ ir po pratęsimo krito 93:95.

Didesnių problemų neturėjo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda, kuri namuose 85:59 (22:13, 25:24, 20:12, 18:10) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ekipą.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 47:37, o po trijų – 67:49.

„Olympiakos“ komandai 14 taškų pelnė Hollisas Thompsonas, 13 – Nikola Milutinovas (12 atk. kam.), 11 –Ioannis Papapetrou.

Belgrado ekipoje 20 taškų surinko Tayloras Rochestie, 9 – Pero Antičius, 8 – Nikola Jovanovičius.

„Barcelona“ (Ispanija) klubas penktadienį savo aikštėje 89:71 (24:18, 26:14, 21:24, 18:15) nugalėjo kitą ispanų komandą „Valencia“.

Aikštės šeimininkams 14 taškų pelnė Pierre'as Oriola, 13 – Adrienas Moermanas, 12 – Kevinas Seraphinas, 11 – Pau Ribasas.

Valensijos ekipoje Tiboras Pleissas surinko 13 taškų, Willas Thomasas ir Erickas Greenas pridėjo po 10 taškų.

Barselonos klubas (3/5) turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, o „Valencia Basket“ (3/5) ekipa žengia 12-a.