Domantas Sabonis karaliavo po „Heat“ ir savo krepšiais

Trečioji iš eilės pergalė ir didžiausiu skirtumu šiame sezone sutriuškinta komanda. Taip savaitgalį baigė „Indiana Pacers“ klubas, kuriam atstovauja lietuvis Domantas Sabonis. „Pacers“ (9/8) NBA čempionato dvikovoje išvykos 120:95 (29:27, 29:28, 32:13, 30:27) sutriuškino „Miami Heat“ (7/9) ekipą ir pratęsė savo sėkmingą Rytų konferencijoje pasirodymą. Savo indėlį į pergalę įdėjo ir D.Sabonis, kuris buvo arti dvigubos dviženklės statistikos – mūsų šalies rinktinės narys buvo rimta paspirtis po krepšiais.

„Pacers“ sutriuškino „Heat“ ekipą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2017-11-20 07:00, atnaujinta 2017-11-20 09:57

„Gėdingas mūsų pasirodymas. Tai yra tragedija“, – taip savo pasirodymą dvikovoje su Indianapolio klubu apibūdino Majamio ekipos žaidėjas Wayne'as Ellingtonas. Tai jau buvo antrasis klubų mačas šį sezoną, o pirmąjame pergalę šventė Majamio atstovai 112:108.

Tačiau Indianapolio ekipai viskas buvo priešingai: komanda džiaugėsi sėkme. Tai buvo pirmas kartas šių ekipų mačuose po 11 rungtynių iš eilės, kai pergalę iškovojo ne namie žaidusi komanda.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs Domantas Sabonis per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškiai), sugriebė 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą. Geriau už lietuvį Indianos ekipoje po krepšiais niekas nežaidė.

Indianos klubo krepšininkai rungtynių baigtį nusprendė trečiajame kėlinyje. Jie spurtavo 19:4 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (77:59), o kiek vėliau savo persvarą padidino ir iki 23 taškų (86:63).

„Heat“: Wayne‘as Ellingtonas 21 (7/12 trit.), Hassanas Whiteside‘as (8 atk. kam.) ir Joshas Richardsonas po 15.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (6/10 trit.), Mylesas Turneris 25 (11/14 metimų, 7 atk. kam.), Victoras Oladipo 15 (6/15 metimų), Darrenas Collisonas ir Thaddeusas Youngas po 12, Cory Josephas 11.

Rezultatai

„Toronto Raptors“ – „Washington Wizards“ 100:91 (28:28, 32:27, 19:21, 21:15)

„Miami Heat“ – „Indiana Pacers“ 95:120 (27:29, 28:29, 13:32, 27:30)

„Brooklyn Nets“ – „Golden State Warriors“ 111:118 (20:32, 22:32, 42:34, 27:20)

„Minnesota Timberwolves“ – „Detroit Pistons“ 97:100 (24:22, 29:22, 27:22, 17:29)

„Phoenix Suns“ – „Chicago Bulls“ 113:105 (30:37, 31:19, 24:28, 28:21)

„Los Angeles Lakers“ – „Denver Nuggets“ 127:109 (32:26, 38:22, 29:36, 28:25).