Be šansų: „Neptūno“ komanda patyrė sutriuškinimą Tenerifėje

Klaipėdos „Neptūno“ (5/2) komanda FIBA Čempionų lygos B grupėje keliavo į tolimąją Ispaniją, kur susitiko su turnyrinės lentelės kaimyne Tenerifės „Iberostar“ ekipa (6/1).

Klaipėdos ekipa buvo sutriuškinta Ispanijoje<br>G.Šiupario nuotr.

2017-12-05 23:42, atnaujinta 2017-12-06 01:46

Deja, Kazio Maksvyčio auklėtiniai didesnių šansų neturėjo ir pralaimėjo rungtynes 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23).

Mačas prasidėjo atkaklia kova, o komandos žaidė taškas į tašką. Simas Galdikas ir A.Butkevičius pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo taikliais metimais ir  leido „Neptūnui“ po pirmo kėlinio pirmauti 22:18.

Aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje atsigavo ir jau ėmė rodyti savo, kaip rungtynių favorito statusą. Keletas sėkmingesnių atkarpų bei epizodų tiek puolime tiek ir gynyboje ir prieš ilgąją pertrauką jie jau pirmavo  48:38.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ duobė gilėjo. Puikiai pasinaudodami varžovų klaidomis, aikštės šeimininkai krovėsi persvarą ir jau pirmavo 63:41. Tiesa uostamiesčio ekipa nepalūžo ir sugebėjo sušvelninti deficitą, kuris prieš lemiamą ketvirtį buvo vienuolika taškų – 56:67.

Ketvirtajame kėlinyje Klaipėdos komanda ir vėl papuolė į duobę, o varžovai juos vėl ėmė triuškinti. Šansus pasivyti „Iberostar“ ekipą „Neptūnas“ galutinai palaidojo ir pripažino solidų jų pranašumą.

„Neptūnas“: Arnas Butkevičius 18, Mindaugas Girdžiūnas 11, Juanas Palaciosas 10 (11 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Simas Galdikas – po 9.

„Iberostar“: Timas Abromaitis 18, Rosco Allenas 16, Mateušas Ponitka 13, Franas Vazquezas ir Nicolas Richotti – po 8.