Domantas Sabonis ir „Pacers“ rungtynių pabaigoje palaužė autsaiderius

Domantas Sabonis buvo blankokas, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa (14-11) tik po atkaklios kovos palaužė vienus lygos autsaiderių.

Indianos Klubas įveikė Čikagos komandą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Dec 7, 2017, 7:18 AM, atnaujinta Dec 7, 2017, 8:01 AM

Indianos ekipa turėjo net 17 taškų deficitą, tačiau atsigavo ir galiausiai namų arenoje  98:96(20:30, 25:19, 28:30, 13:29)  įveikė „Chicago Bulls“ (3-20) komandą.

Nuo suolo kilęs D.Sabonis spėjo sudrebinti važovų krepšį dėjimu, aikštėje praleido 21 minutę, o per jas pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Nors neabejotinais rungtynių favoritais buvo laikomi „Pacers“, jau nuo pat rungtynių pradžios jiems teko vytis varžovus. Po dviejų kėlinių nuo „Bulls“ atsilikinėta visose statistikos grafose, puikiai tą atspindėjo ir rungtynių rezultatas.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkų žaidimas atsigavo, tačiau į kievieną sėkmingą ataką būdavo gaunamas toks pats atsakas, todėl skirtumas tirpo vangiai.

Tuomet ketvirtajame kėlinyje inicatyvos ėmėsi „Pacers“ komandos narys Victoras Oladipo. Krepšininko pastangomis ir sėkmingomis atakomis bei spurtu iki varžovų priartėta per minimumą (92:94).

Likus pusei minutės jis smeigė tolimą metimą ir jau išvedė savo komandą į priekį (97:96). Sutrikusi Čikagos ekipa nebesurengė sėkmingų atakų ir galiausiai pripažino audringais plojimais lydimų aikštės šeimininkų pranašumą.

„Pacers“: Victoras Oladipo 27 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Darrenas Collisonas 14, Mylesas Turneris 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk.), Thaddeusas Youngas 10 taškų.

„Bulls“: Krisas Dunnas 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robinas Lopezas 16, Denzelis Valentine'as 15 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 12, Lauri Markkanenas (1/6 trit.) ir Davidas Nwaba po 11 taškų.