„Vytautas“ pasiekė LKL rekordą: metė 42 tritaškius ir skėlė antausį „Lietkabeliui“

Daugiau kaip 16 metų gyvavęs LKL tritaškių metimo per rungtynes rekordas krito šeštadienį Prienuose. Pastaruoju metu vis galingiau kovojantis Prienų-Birštono „Vytautas“ namie varžėsi su vienu iš čempionato lyderių Panevėžio „Lietkabeliu“ ir jį įveikė 88:74 (22:22, 18:19, 21:19, 27:14). Tai buvo ketvirtoji iš eilės Virginijaus Šeškaus treniruojamos ekipos pergalę turnyre.

"Lietkabelis" krito Prienuos<br>G.Šiupario nuotr.
V.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 9, 2017, 7:30 PM, atnaujinta Dec 9, 2017, 8:16 PM

42 tritaškius išmetę V.Šeškaus auklėtiniai pataikė 15, tačiau jų užteko palaužti „Lietkabelį“, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė paeiliui.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas skyrė vos du taškai (64:62), tačiau spurtą 11:2 surengę „Vytauto“ krepšininkai prieš įpusėjant kėliniui susikrovė dviženklę persvarą (75:64). Persvarą jie susikrovė mesdami tritaškius.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Edvinas Šeškus, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Vytauto“ gretose Tomas Dimša įmetė 17 taškų, Eigirdas Žukauskas pridėjo 16 taškų, Egidijus Dimša – 14.

„Lietkabelio“ ekipoje Žygimantas Skučas surinko 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Adas Juškevičius pelnė 12 taškų, Kšištofas Lavrinovičius įmetė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Aikštelės šeimininkai įmetė daugiau nei dvigubai tolimų metimų nei panevėžiečiai – 15 tritaškių prieš 7. Dvitaškių prieniškiai metė net 12 metimų mažiau nei tritaškių.

Per pirmuosius tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo.