Domantas Sabonis su kompanija nusodino „Cavaliers“ – nutrūko jos 13 pergalių serija

Įspūdingą pergalę NBA čempionate penktadienį pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (15/11) ekipa, namuose 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16) palaužusi vicečempionę „Cleveland Cavaliers“ (18/8) ir nutraukusi jos trylikos iš eilės laimėtų mačų seriją.

„Pacers“ sugebėjo palaužti „Cavaliers“ su LeBronu Jamesu <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Dec 9, 2017, 8:24 AM, atnaujinta Dec 9, 2017, 9:12 AM

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes svečių ekipos žaidėjas J.R.Smithas tritaškiu priartino savo komandą – 95:96.

Tačiau „Pacers“ pelnė 7 taškus iš eilės, į kuriuos svečiai atsakė dvitaškiu (103:97) ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido.

Daugiausia pagyrų iš varžovų sulaukė neįtikėtinai gerai sužaidęs Victoras Oladipo, kuriam nusilenkė ir LeBronas Jamesas: „Yra gyvačių, kurioms tu turi nukapoti galvą iš karto, kitaip jos tau įkas. Tokiu buvo P. George‘as, dabar jo vaidmenį perėmė V. Oladipo. Komanda jam suteikia didelį pasitikėjimą ir jis tai pateisina. Jis nepataikė kElių metimų, kamuolys nesiekė lanko. Tačiau kai reikėjo, jis tai padarė ir sutvarkė visus reikalus.“

Nepaisant nesėkmės, „Cavaliers“ ir toliau atrodo pasakiškai – jau 19-ose rungtynėse iš eilės NBA vicečempionai renka po 100 ar daugiau taškų. Tai – trečia ilgiausia serija klubo istorijoje.

20 minučių žaidęs D.Sabonis pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 1/3 baudos metimai), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

Nugalėtojams Victoras Oladipo pelnė 33 taškus (6/13 tritaškiai), Mylesas Turneris – 15 (7 atk. kam.), Thaddeusas Youngas – 13 (8 atk. kam.), Cory Josephas – 12, Bojanas Bogdanovičius – 10 taškų.

Pralaimėjusiems 29 taškus (10 atk. kam., 8 rez. perd.) įmetė LeBronas Jamesas, 20 – Kevinas Love‘as (7 atk. kam.), 15 – J.R.Smithas (5/10 tritaškiai), po 9 surinko Jose Manuelis Calderonas ir Dwyane‘as Wade‘as.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Cleveland Cavaliers“ 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16)

„Memphis Grizzlies“ – „Toronto Raptors“ 107:116 (34:25, 28:32, 31:35, 14:24)

„Charlotte Hornets“ – „Chicago Bulls“ 111:119, po pratęsimo (25:31, 27:21, 27:23, 27:31; 5:13)

„Detroit Pistons“ – „Golden State Warriors“ 98:102 (24:30, 26:16, 17:31, 31:25)

„Orlando Magic“ – „Denver Nuggets“ 89:103 (25:14, 23:35, 22:32, 19:22)

„Milwaukee Bucks“ – „Dallas Mavericks“ 109:102 (22:25, 27:29, 28:24, 32:24)

„New Orleans Pelicans“ – „Sacramento Kings“ 109:116, po pratęsimo (25:24, 28:23, 29:30, 20:25; 7:14)

„San Antonio Spurs“ – „Boston Celtics“ 105:102 (26:31, 30:24, 21:27, 28:20).