Užsivedęs Domantas Sabonis su „Pacers“ sužaidė fantastišką mačą su pratęsimu

Įveikęs penktadienį galingąjį „Cleveland Cavaliers“, įsibėgėjantis „Indiana Pacers“ (16/11) klubas vos nepaslydo mače su „Denver Nuggets“ (14/12). Domantui Saboniui ir kompanijai prireikė pratęsimo, kad atkakliame mače palaužtų svečius iš Denverio 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26, 12:2) bei pratęstų nepralaimėtų akistatų seriją iki keturių.

Domantas Sabonis ir „Pacers“ įveikė po pratęsimo „Nuggets“ <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2017-12-11 06:45, atnaujinta 2017-12-11 09:51

Nemenką indėlį į pergalę įnešė ir D.Sabonis. Jis per 20 minučių surinko 14 taškų (6/10 dvitaškių, 2/2 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, du kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Victoras Oladipo, kuris per 45 minutes įmetė net 47 taškus (9/16 dvit., 6/12 trit., 11/13 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

47 taškai per rungtynes – naujas gynėjo karjeros rezultatyvumo rekordas.

„Bandžiau naudotis suteiktomis situacijomis, – po mačo aiškino D.Sabonis. – Po pertraukos, kai atsilikome, sirgaliai labai mus užvedė savo energija ir tai padėjo kovoti ir nenuleisti rankų.“

Sunkiai šeimininkams besiklosčiusioje dvikovoje kaskart pasisekdavo atsitiesti. Rungtynių antrajame kėlinyje „Pacers“ turėjo 19 taškų deficitą – 34:53, tačiau dar prieš ketvirčio pabaigą „Pacers“ laimėjo atkarpą 25:13 ir į ilgąją pergalę išėjo pralaiminėdami vos 59:66.

Po ilgosios pertraukos Indianos ekipa tęsė pradėtą darbą ir trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 11:4 bei pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį 84:83.

Tai buvo pirmas kartas per sezoną, kai „Pacers“ sugebėjo panaikinti net 19 taškų atsilikimą.

Vis dėlto, ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ vėl pabėgo 111:103 ir tik V.Oladipo pastangomis „Pacers“, likus žaisti 40 sekundžių, pasivijo oponentus 112:114.

Likus 24 sekundėms, kamuolį savo rankose turėjo tas pats V.Oladipo, tačiau prasiveržus ir metus, jis neįkrito, bet situaciją išgelbėjo Thaddeusas Youngas. Jis pataisė komandos draugo metimą ir išlygino rezultatą. Paskutinėje „Nuggets“ atakoje Willo Bartono metimas buvo netaiklus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „Pacers“ tuoj pat spurtavo 7:0 ir „Nuggets“ kapituliavo.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais namuose su „Oklahoma City Thunder“ klubu, kuriame lietuvis žaidė praėjusiame sezone ir buvo išleistas. Akistata vyks gruodžio 14-ąją Indianoje.

„Tai bus didelės rungtynės, bet mes tiesiog norime išlaikyti pergalių seriją,“ – aiškino D.Sabonis.

„Pacers“: Victoras Oladipo 47 (6/12 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 24 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18 (8/11 metimų), Domantas Sabonis 14, Lance‘as Stephensonas 12.

„Nuggets“: Trey‘us Lylesas 25 (5/7 trit.), Gary Harrisas (3/10 trit.) ir Willas Bartonas (9 rez. perd., 6 atk. kam.) po 21, Wilsonas Chandleris 18 (8 atk. kam.).

NBA mačai:

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„Sacramento Kings“ – „Toronto Raptors“ 87:102 (17:22, 29:32, 21:25, 20:23)

„Indiana Pacers“ – „Denver Nuggets“ 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26; 12:2), po pratęsimo

„Minnesota Timberwolves“ – „Dallas Mavericks“ 97:92 (23:24, 24:24, 24:21, 26:23)

„Detroit Pistons“ – „Boston Celtics“ 81:91 (21:29, 16:15, 22:29, 22:18)

„New Orleans Pelicans“ – „Philadelphia 76ers“ 131:124 (32:26, 34:29, 21:40, 44:29)

„New York Knicks“ – „Atlanta Hawks“ 111:107 (24:21, 27:31, 25:23, 35:32).