„Dzūkija“ namuose palaužė „Pieno žvaigždžių“ komandą

[[ge:lrytas:lrytas:3933297]]

Alytaus komanda namuose įveikė svečius iš Pasvalio<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Dec 18, 2017, 7:22 PM, atnaujinta Dec 19, 2017, 10:47 AM

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pirmadienio vakarą vyko vienintelis mačas. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje Alytaus „Dzūkija“ namuose po atkaklios kovos 85:76 (16:19,14:23,27:15,28:19) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

Komandos dabar turi po vienodą pergalių ir pralaimėjų skaičių. Abi jos yra laimėusios po šešis kartus.

Tiesa, dėl didesniu taškų skaičiumi pralaimėto pirmojo susitikimo Pasvalyje, dzūkai liko šeštoje vietoje, o Pasvalys išsaugojo penktąją vietą.

Pirmieji du kėliniai dzūkams šiose rungtynėse nieko gero nežadėjo ir jie atsilikinėjo.

Tiesa, Dzūkija“ rankų nenuleido ir laimėjo trečiąjį kėlinį 12-os taškų persvara bei prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė (57:57).

Lemiamas ketvirtis nestokojo įtemptos kovos, o jame užtikrinčiau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę užsitikrino aikštės šeimininkai – 85:76.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 19 (10 atk. kam.), Povilas Čukinas ir Gediminas Navickas po 14, Alejandro Hernandezas 13. Domagojus Samacas 11 (8 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas 10.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 14, Artūrs Ausejs ir Trevonas Hughesas po 11, Večiaslavas Bobrovas 9.