„Juventus“ kapituliuoja: kitame FIBA Čempionų lygos etape nežais

Utenos „Juventus“ (2/7) krepšininkai patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre ir į kitą etapą jau nebepateks. A grupės mače Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 76:82 (22:18, 18:24, 15:19, 21:21) nusileido Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (6/3) ekipai.

„Juventus“ pralaimėjo Turkijos klubui ir prarado galimybę tęsti kovą Čempionų lygoje <br> championsleague.basketball.com
Daugiau nuotraukų (10)

Dec 20, 2017, 10:50 PM, atnaujinta Dec 21, 2017, 6:53 AM

„Juventus“ klubas šiame mače itin netiksliai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė vos 5 tritaškiai iš 30 bandymų (16,7 proc.).

Mindaugo Kupšo sėkmingo žaidimo puolime dėka uteniškiai sužaidus keturias minutes pabėgo į priekį (11:4), o dar po poros minučių komandas jau skyrė devyni taškai – 15:6. Po minutės pertraukėlės atkarpa 5:0 atsakę svečiai sugebėjo priartėti (11:15), bet LaRono Dendy ir Maksymo Korniienko metimai vėl leido „Juventus“ klubui padidinti pranašumą – 20:13. Visgi kėlinio pabaigoje Dominico Waterso tikslios atakos dar sykį leido svečiams priartėti – 18:22.

Antrojo kėlinio pradžioje D.J.Kennedy dėjimu iš viršaus sumažino „Pinar Karsiyaka“ klubo atsilikimą iki dviejų taškų (22:24), bet netrukus pats buvo nubaustas technine pražanga, o uteniškiai susigrąžino kiek saugesnę persvarą – 29:24. Likus žaisti keturias minutes Scottas Woodas tolimu metimu pirmą kartą išvedė į priekį svečius (34:31), bet A.Irelendas tolimu metimu atstatė pusiausvyrą – 36:36. Per likusį laiką kiek sėkmingiau žaidė Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai, kurie įpusėjus mačui turėjo dviejų taškų pranašumą – 42:40.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 7:0 pradėję svečiai sužaidus vos dvi minutes padidino pranašumą iki devynių taškų (49:42), o netrukus skirtumas jau tapo dviženklis – 55:45. Karolio Guščiko tritaškis bei Arvydo Šikšniaus ir L.Dendy metimai prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei sumažino „Juventus“ deficitą iki keturių taškų (55:59), kuris per likusį laiką dar šiek tiek išaugo – 55:61.

Itin prastai iš toli atakavę uteniškiai ketvirtajame kėlinyje ir toliau sunkiai rinko taškus, bet varžovų į priekį toli nepaleido – 58:63. Nors sužaidus keturias minutes svečiai vėl kiek nutolo (58:65), bet aktyviai besigynę uteniškiai likus žaisti keturias minutes sumažino deficitą iki minimumo – 66:67. Į tai žaibiška atkarpa 7:0 atsakę A.Trifunovičiaus auklėtiniai vėl padidino atotrūkį (74:66) ir rungtynių likimas buvo nuspręstas. Per likusį laiką „Juventus“ intrigos jau neatkūrė ir patyrė nesėkmę rezultatu 76:82.

„Juventus“ klubui po 15 taškų pelnė Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 6/6, 5 atk. kam.) ir LaRonas Dendy (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 0/4, 8 atk. kam.), 14 – Anthony Irelandas (baudos 5/5, 4 atk. kam., 4 rez. perd.), 10 – Kenny Gainesas (dvitaškiai 5/5), 7 – Karolis Guščikas (7 atk. kam.), 6 – Simas Buterlevičius, 5 – Arvydas Šikšnius (tritaškiai 1/8), 4 – Maksymas Korniienko.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė D.J.Kennedy (27 tšk., dvitaškiai 11/16, 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Matinas Turenas (15 tšk., 7 atk. kam.) bei Dominicas Watersas (13 tšk., 9 rez. perd.).