Šešėlyje buvusio Jono Valančiūno pastangų neprireikė: „Raptors“ toliau skina pergales

Jonas Valančiūnas sužaidė itin kuklias rungtynes tačiau „Toronto Raptors“ ekipai ir nereikėjo didelių jo pastangų. Kanados ekipa (21/8) svečiuose 129:111 (22:26, 41:21, 36:32, 30:32) nugalėjo „Charlotte Hornets“ (11/20) komandą.

"Raptors" įveikė "Hornets" ir pratęsė nepralaimėtų mačų seriją iki penkių<br> AFP nuotr.
 "Raptors" įveikė "Hornets" ir pratęsė nepralaimėtų mačų seriją iki penkių<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Dec 21, 2017, 6:55 AM, atnaujinta Dec 21, 2017, 9:00 AM

„Raptors“ tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės ir dešimtoji per pastarąsias11 rungtynių.

J.Valančiūnas šiame susitikime žaidė 16 minučių, per šį laiką pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, kartą blokavo metimą ir surinko 4 pražangas.

Be didesnio entuziazmo pradėję kovoti svečiai įsivažiavo antrame kėlinyje, kai susikrovė 16 taškų persvarą – 63:47.

Toronto komanda šiame ketvirtyje pataikė 15 iš 23 metimų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiame susitikime geriausią karjeros taškų rezultatą užfiksavo „Hornets“ krepšininkas Jeremy Lambas, pelnęs 32 taškus (9/15 dvit., 2/2 trit., 8/10 baud. met.).

Visgi Šarlotės klubo iš duobės tai neištraukė – pralaimėtas jau 11-asis mačas iš pastarųjų 13-os.

„Hornets“: Jeremy Lambas 32, Dwightas Howardas ir Kemba Walkeris po 15, Johny O'Bryantas 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28, Serge'as Ibaka 24, Ogas Anunoby 20, Pascalis Siakamas 12, Kyle'as Lowry 11.

NBA čempionate trečiadienį Vakarų konferencijos lyderė „Houston Rockets“ komanda savo aikštėje 116:122 (22:37, 37:26, 30:31, 27:28) pralaimėjo „Los Angeles Lakers“ krepšininkams.

Aikštės šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Jamesas Hardenas. Jis per 43 min. pelnė 51 tašką (dvitaškiai 11/21, tritaškiai 4/6, baudos 17/21) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąją nesėkmę po 14 pergalių iš eilės patyrusioje „Rockets“ (25 pergalės/5 pralaimėjimai) komandoje 21 tašką surinko Ericas Gordonas, 18 – Trevoras Ariza (11 atk. kam.), 10 – P. J. Tuckeris (10 atk. kam.).

„Lakers“ (11/18) ekipoje Kyle'as Kuzma surinko 38 taškus, Corey Breweris – 21, Lonzo Ballas – 16, Brandonas Ingramas ir Larry Nance'as – po 13, Joshas Hartas – 11.

„Lakers“ Vakarų konferencijoje užima 11-ąją vietą.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Charlotte Hornets“ – „Toronto Raptors“ 111:129 (26:22, 21:41, 32:36, 32:30)

„Atlanta Hawks“ – „Indiana Pacers“ 95:105 (27:28, 24:25, 20:25, 24:27)

„Boston Celtics“ – „Miami Heat“ 89:90 (24:15, 20:21, 15:26, 30:28)

„Brooklyn Nets“ – „Sacramento Kings“ 99:104 (20:36, 28:28, 27:22, 24:18)

„Chicago Bulls“ – „Orlando Magic“ 112:94 (31:24, 28:24, 31:18, 22:28)

„Houston Rockets“ – „Los Angeles Lakers“ 116:122 (22:37, 37:26, 30:31, 27:28)

„Oklahoma City Thunder“ – „Utah Jazz“ 107:79 (25:9, 28:28, 34:23, 20:19)

„Dallas Mavericks“ – „Detroit Pistons“ 110:93 (22:25, 43:28, 24:13, 21:27)

„Denver Nuggets“ – „Minnesota Timberwolves“ 104:112 (24:17, 28:33, 32:30, 20:32)

„Portland Trail Blazers“ – „San Antonio Spurs“ 91:93 (22:25, 24:29, 26:20, 19:19)

„Golden State Warriors“ – „Memphis Grizzlies“ 97:84 (24:28, 32:23, 18:14, 23:19)

„Los Angeles Clippers“ – „Phoenix Suns“ 108:95 (23:15, 30:20, 28:31, 27:29).